| Roberta69 a întrebat:

Ceva ponturi cand vin la școală 4 bătausi si vor sa mă bată(sau sa imi ia mancarea/banii)?
Vreau sfaturi cum sa reacționez, ca de pârât SIGUR ii parasc.
Cum sa reacționeze pe moment?

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Daca sunt 4, nu prea ai ce face. Incearca sa vorbesti cu ei. Ce iti fac, te agreseaza?

| Xdreaper21 a răspuns:

Pai fugi cat de tare poti daca esti mai rapid si la un colt astepti sa treaca daca ai unde sa te ascunzi ori te bati cu eie ca un barbat adevarat si sa iti iei un cutit cu care sa ii ameninti ca daca se apropie ii injunghii daca chiar se apropie si incearca sa te bata si sa e jefuieasca poti sa ii injunghii fatal in burta la mate si stomac cat sa poti fugi in picior sau in maini daca vrei doar sa pleci sa sa ii tot injunghii de fiecare data pana cand inteleg ac nu glumesti
Nu vei avea probeleme ca ii auto aparare

| Roberta69 explică (pentru Xdreaper21):

Da, dar la școală nu avem voie cu cutite.
Un alt plan?