| RbdGirls268 a întrebat:

Ciao TPU am si eu o problema cu o prietena...pai ii o poveste mai lunga dar va sp ce e mai nou ..pai adevarul iie ce de la un timp se crede cea mai buna.iar in tot acest timp cand a avut nevoie de mine am ajutat-o, iar acum nu mai este la fel este diferita s-a schimbat adevarul ii ca ii mai rea de cand s-o bagat cu un prieten de al meu si se compota asa cu aera iar intr-o zi eram la scoala si glumeam cu niste prieteni..si repede s-o bagat si ea si nha eu i-am spus-o inapoi ca doar nu sa tot tac ..am tacut prea mult asa si din acel momoent ea pot sa spun ca ma uraste pentru ca astazi la scoala se uitata cu atata ura la mine incat sa nup o mai recunosc TPU adevarul ii ca eu as cam mai vrea sa fiu prietena cu ea dar nu stiu sa fac ca suntem prietene de mici iar acum mi-au spus niste prieteni ca ma barfeste pe la spate si eu nu stiu daca merita sa o iert sau nu voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Cred ca ea doar te foloseste. Si eu am trcut prin asta si stiu cum e! Trebuie sa nu o bagi in seama, nu o barfi, nici nu ii da importanta. Treci pe langa ea ca si pe langa un strain. Nu trebuie sa iti para rau, o sa ai alti prieteni!

1 răspuns:
| RbdGirls268 explică (pentru IsAbElLaSwEeT):

Mersi pentru sfat.app cred ca ai dreptate