| Ioonela a întrebat:

Cine are id-ul lui Dony de la fosta trupa Refflex?
Mi-l puteti da mi mie?
Va roggggg!

27 răspunsuri:
| ColorfulRainbow a răspuns:

Pff am vrea noi sa-l avemsad laughing

| ColorfulRainbow a răspuns:

Dar din pacate..nusad

| kh1ss a răspuns:

Daaaa sa stii ca omu ala si-a scris id`u pe frunte. Trebuia sa te uiti mai atenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cornel@refflex.ro e ala pentru fani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id-ul lui Dony dar de obicei e foarte ocupat si nu are timp de vorbit cu fanii.

| Bishop a răspuns:

1.Eu
2.Nu
Aici nu facem trafic de id-uri, tie ti-ar place daca cineva ti-ar pune id-ul pe un site unde sunt peste 2oooo de utilizatori? Cred ca nu. Oricum intra rar pentru ca are multe concerte pe saptamana impreuna cu David Deejay.

bishopwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am eu... dar nu il postez big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We wish...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David_deejay80

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il vreau. daca faci rost sa-l scrii pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa vb cu pe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il amtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am dar nu il postez nici vorba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tot aveti id`ul lui...macar nu mai intrati sa va laudati phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am. mi-o dat si web. dar din pacate intra f rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va dau un sfat, de cate ori va intra un id de vedeta in lista cereti web. de acolo va veti da cu seama daca e adevarat sau nu

| daviddeejayfan a răspuns:

David_deejay80 este un id fake... daca ii spuneti ca il cunoasteti p david.recunoaste singur ca nu este el happy

| daviddeejayfan a răspuns:

Id lui dony este
donydonici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il caut daca iTI da cineva id-ul lui sa mi-l dai si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id lui dony is dony.dony10 pe bune eu am vb cu el dar a sp ca is foarte ocupat shhh ca se duce sa fc un videoclip...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id lui dony is dony.dony10 pe bune io am vb cu el dar a sp ca is foarte ocupat shhh ca se duce sa fc un videoclip...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am si euu love struck
chiar ieri mi-a dat acc :d
si nu e niciunul din cele postate pana acumhee hee

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nul am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi credeti ca Dony va-ar da voua id-ul luibatting eyelashes. eu il am de la el, este vecinul meu :X:X ...am fost cu el in vreo 5 turneuri :X:X e foarte de treabawinking dar nu prea are timp de fani. oricum nu postez id-ul lui ca sar supara si nu cred ca i-ar convenii nimanui sa ii postezi id-ul pe un site...

| Ioana_Muresan_1997 a răspuns:

Il am eu. Id-ul e:donydonici. 1artistmusic. Dar nu prea vorbește cu fanii așa...

| Ioana_Muresan_1997 a răspuns:

Eu il am. E chiar el pentru ca mi-a dat web. Id-ul e donydonici. 1artistmusic. E cel pentru fani, cel personal nu-l stiu...sad

| imelenama a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu asa am facut si a zis ca il are( Dony)dar atunci erea la studio si nu avea acolo mai tarziu i-am vazut webcanu