| mgtow a întrebat:

Cine e nesimtitul/a care imi tot da voturi stupid-nefolositor? Decat sa fie un las/lasa mai bine ar iesi la iveala si sa spuna ce are de imi poarta pica. Sunt sigur ca are ciuda pe mine la ce raspunsuri dau in TPU.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Stiu asta ...tocmai de asta ma surprinde ca te-ai enervat atat!
stai linistit frate...ce conteaza daca un copil idiot face misto, cand altele 50 te apreciaza?
stai linistit ...probabil ca la un moment dat o sa poata si userii bana.si nu o sa mai aiba viata lunga pe site trolli astia

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

laughing ...hai ca ma amuzi dude
.nu esti doar tu, da voturile astea la jumatate de TPU.si mai ales la t/a!
cel putin pe mine nu ma rateaza niciodata
si cred ca stiu cine e ...userul biancafetitza.dar care si-a facut un alt cont!

| cthulhu a răspuns:

Probabil o feminista.

| 愛日本 a răspuns:

Poate c ă nu e doar un utilizator şi sunt mai mulţi, adică ţi0a dat stupid-nefolositor la TOATE răspunsurile pe care le ai?

| mgtow explică (pentru 愛日本):

La majoritatea raspunsurilor.

| mgtow explică (pentru Apache):

Daca si-a facut alt cont ce nickname are?

| mgtow explică (pentru Apache):

Tu nu ai atatea raspunsuri cu nefolositor-stupid uita-te la mine si te vei lamuri, dai putin mai jos si incepi sa vezi fiecare raspuns dat de mine. Eu sunt victima aici si incepe sa ma streseze cu prostiile astea care le face.

| mgtow explică:

Hai omule ca nu am timp de glume, daca stii spune daca nu stii asta e.

Apache
| Apache a răspuns (pentru mgtow):

Mda omule ...si totusi de ce te stresezi asa de mult?
e doar un site.te streseaza cativa stupizi luat pe nedrept? de asta stai pe site?
.ce te superi atat pentru faptele unui copil fara personalitate?
nu e ca si cum te-ar afecta in mod direct nu?
lasa-l naibii ...asa se intampla cand ai un rank mai ridicat pe site. toti ne-am luat-o la un moment dat!
dar nu te mai enerva degeaba ...doar nu stai pe site doar pentru funde si voturi nu?
atat timp cat stii ca stupizii erau pe nedrept ...relaxwinking

| mgtow explică (pentru Apache):

Da dar e jenant sa vezi cum o persoana redusa mintal te inteapa pe la spate si nu poti sa o prinzi, cine a zis ca eu stau pentru funde? Eu ajut omul din placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nivelul lui/ei de intelegere (asta in ipoteza ca are vreunul) e mult sub al tau. Neintelegand nimic din ceea ce expui, el considera ca totul e stupid sau nefolositor. Oricum relax. Eu am fost facut si Idiot de un user. Asta este. Daca n-au curajul sa fie directi cand oricum nu te vad, iti dai seama ce fel de oameni sunt? Caracter "zero absolut". In plus, pentru ca esti "bine pozitionat" in rank, cauta sa "te doboare". Unii chiar nu pot intelege ca mai stai pe TPU din pura placere a conversatiei cu unele persoane, nu pentru o pozitie privilegiata sau un "titlu". Nu te mai consuma, ca degeaba o faci. Bafta!

| MihaelaDart a răspuns:

Fiecare este liber sa noteze raspunsul dupa propria alegere, daca ti-e nu-ti place, e problema ta. Si eu notez pe anumiti cu nefolositor si stupid cand vad un raspuns chiar stupid, fara logica.