| ralukaa0011 a întrebat:

Cine era Fat-frumos in poveste? Adica fiul cui era el? Dar Ileana-Cosinzeana, Alba-ca-zapada, Frumoasa-adormita si Scufita-rosie fiicele cui erau ele? Acuzati categoria

6 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Fat Frumos era Jean de la Craiova in poveste,canta manele la nunti pe bani, si femeile cadeau la picioarele lui. Era fiul lui Carmen Serban si a lui Nicolae Guta. Ileana Cosanzeana era fata lui Guta din relatia trecuta cu o tiganca din Chitila, sector 2. Alba ca Zapada era o panarama care a facut 7 pitici, nu se cunosc parintii, si nici tatal celor 7 pitici.Frumoasa adormita, era fiica Cenuseresei, facuta cu Bestia.Frumoasa ca ea, dar adormita ca Bestia. Scufita Rosie era fiica lui Ferrari Enzo, s-a combinat cu un Lamborghini LP 640 si o iesit ea.Din pacate,tatal,Lamborghini a murit pe autostrada Bucuresti-Pitesti din cauza unui canal neacoperitsad Iar Ferarri s-a sinucis dandu-si foc, asa a ajuns Scufita in grija bunicii, si s-a scris povestea.

| ralukaa0011 explică (pentru Alexander21):

E totul in regula cu tine? laughing nu de alta dar imi fac griji pentru tine

| Alexander21 a răspuns (pentru ralukaa0011):

Nu te ingrijora.Dar la ce tampenii vezi in ziua de azi,ce scriu pe la BAC astia, ce te mai mira inca unul cu asemenea avioane? Ai intrebat, ti s-a raspuns in varianta modernalaughing

| ralukaa0011 explică (pentru Alexander21):

Greseala mea. laughing trebuia sa specific "varianta clasic" laughing LOL

| Alexander21 a răspuns (pentru ralukaa0011):

Mno,pai asa zi si tu.Amu prea tarziu, mi s-a infiripat in minte neuronul secolului 21sad Pare rau.

| ralukaa0011 explică (pentru Alexander21):

Si mie imi pare rau laughing