| anonim_4396 a întrebat:

Cine este acea bella din h20 sh ce s-a intamplat cu emma spuneti-mi tot.

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Bella este inca o sirena H2O, iar in episod Emma este plecata impreuna cu familia ei in jurul lumii.Bella era sirena inca de la 9 ani.Charlotte nu mai este nici ea, iar in locul lui Ash acum este un tip foarte aratos pe nume Will.Acesta a reusit sa ajunga pe Insula Macco, si acolo s-au inatmplat lucruri nemaipomenite:apa l-a atacat, si asa s-a intamplat si cu Ricky, si cu Cleo! Oare sa fie Will baiatul cel nou care va descoperi secretul H2O? Urmareste in continuare episoadele pentru a afla mai multe!happy

110 răspunsuri:
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Daca a murit nu stiu dar Bella e alta sirena care o inlocuieste pe Emma si in realitate o cheama Indiana Evans. Iar cea care o insulta pe Bella din twilight ca o aseamana cu proasta de charlote e la fel ca charlotte. o pro...

| katrin7727 a răspuns:

Da... lol... ema joaca in alt film si in urmatorul sezon o sa se intoarca si o sa ramana or m or bela cauta pe youtube

| Geaninazicesasaripegeam a răspuns:

:]]
Doamne.
Ema, nu se roga, nu are copii, nu e in nici o vacanta :]]
pffff ~!
este in Los Angeles pentru filmarile unui film"The Messengers"
filmul are vre'o 1O parti si au fost facute de abia 2 //
Ema se va intoarce sa joace in h2o daca va mai fidifuzat cand va termina ea filmul"the Messengers"
"The Messengers" este un film :-sS super de groaza ~!
Terminati cu porcariile ca a murit.
Stati linistita. nu a murit nmn >:p

| Șeerbi a răspuns:

Pe bella o cheama in realitate Indiana Evans

| cristiano93_5452 a răspuns:

Sall.sa va explic Emma nu a murit... daca o sa cautati p un site acum nu stiu cum se numea dar il gasesc o sa vedeti ca scrie povestea ce s-a intamplat ca Emma este intr-o excursie prin lume cu familia. iar bella ii tine locul. si mie se pare ca scria ca va aparea si un nou sezon 4.in care vor fi 4 sirene cand se va intoarce emmawinking asa am citit eu

| Kiduu12 a răspuns:

Emma a murit ca a avut cancer la san iar bella o inlocuieste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pffff o urask pe rascata aia din h2o. dupa ce ca e hidoasa se mai da sh mare.dk oare o fi bagat-o in h2o. e o proasta. a si in legatura cu intrebarea nu am nici o idee.bay.bay.id de mess deagirl26@yahoo.com.pup dolke

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roscata aia seamana pe tipa din twilight, tot roscata, din familia de vampiri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ush sigur
uni spun ca Emma a murit din cauza ca fuma si a facut cancer
alti spun ca e pleata in ceva calatorielaughing
nu stiu ce sa mai cred
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a plecat intr-o calatorie in jurul lumi cu familia, iar Bella este noua sirena care tine locul Emei.Bella este sirena inca da de la 9 ani, ea s-a transformat in Irlanda.Parinti erau plecati si fata s-a dus sa exploreze, ea a alunecat casi intr-un fel de pestera care avea un bazin, cand luna se oglindea in apa, s-a transformat in sirena.Bella mai este si o cantareata, care ajunge sa cante la formatia barului Rikki 's (fostul bar Just Nes Cafe). Ash si Sarlotte nu mai apar nici ei, dar apar alte noi personaje pe langa Bella. Will va fi cel ce il va inlocui pe Ash, el reuseste sa ajunga pe insula Mako si este atacat de apa.In final Will va afla ca Bella este sirena, dar Bella il minte ca ea este singura sirena, si ca Rikki si Cleo nu stiu ca e sirena.De asemenea nou venita va fi si Sofi, este sora lui Will si este o fata cu parul roscat si scurt.Sofi va reusi sa se angajeze la barul Rikki 's.Pentru a afla mai multe urmariti in continuare sezonul 3 h2o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma pleaca cu familia intr-o excursie in jurul lumi.Bella este noua membra h2o, este sirena de la 9 ani, si s-a transformat in Irlanda.Bella mai este si cantareata.In sezonul 3 h2o va aparea si Will si Sofi, sora lui Will.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella a inlocuito pe emma, bella era sirena de la 9 ani, ia cand le-a cunoscut pe cleo si rikki i se paruse ceva magic noroc ca apa a rapito pe rikki si cleo si bella s-a bagat in apa sa o salveze pe rikki cleo a vazut ca bella era si ea sirena si cleo vazuse ca si bella era sirena

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu Cred Ca A Murit Am Auzit Zvonuri Ca Ar Fi Murit Cleo Dar Cred Ca De fapt A Murit Emma sad Ori Cum Nu Imi Prea Placea De Ea Era Prea Figuranta In schimb Bella e Super SEXY :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce cacanarierolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pie dor de emmacryingcryingcryingde beela nu stiu ce sa spun dar de emma cred ca a facut un accident cu masina sau ca a fumat si facut cancer nu stiu ce sa spun.bye.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am un raspuns amma a plecat intr-o excursie si vine bella in lacul ei amma o sa vin si o s-o inghita sarpele ala! o sai inghita cu tot cu familea emmei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca emma a plecat cu familia si bella a aparut in locul ei si nu stiu daca emma se va intoarce cine e pe siteul asta spuneti-mi ce credeti bine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti ce zic ei sun falsuri Emma nu a nurit sau calatoria an jurul lumii e o prostie.Sa va povestesc Emma a plecat la studii an Pris.Parintii ei au plecat ampreuna cu Elyat an Calyfornia.Bella a venit antamplator aici si sau cunoscut.Sa stiti ca eu sunt Indiana Evans cea care joca rolul lui Bella. Efoarte greu sa tin minte atatea lucruri si costumul ala de sirena ma strange si totul ce arata acolo e dor filmat atata tot.Mai multe nu va mai povestesc.Pa si uitati-va an continuare la H2o si uitati-va la mine la Bella

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da bella este irlandeza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella te rog sa le saluti pe cleo si richi din partaea mea va pup pe toate trei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca ema a plecat intr-o excursie cu parintii in jurul lumii, dar asta doar in film.Bella este o fata noua care vine sa i ia locul si e si ea sirena. Dar, toate zvonurile cum ca ema ar fi murit drogata sau accident de masina sunt proostii. Eu am cicit pe site-ul ei personal ca ar fi renuntat la h2o pentru un film de groaza care se numeste:Messengers 2: The Scarecrow. Daca vrei poti sa cauti sa vezi ca am dreptate...si nu mai te lua dupa prostiile ca a murit.Si acum bella riki si cleo se infrunta cu noile probleme de zi cu zi.Bellei i se pare ca e dragut will si i spune ca doar ea este sirena si celelalte nu stiu despre ea, dar in final ajunge sa le cunoasca si pe celelalte si devin buni prieteni, lui zane nu-i place deloc de will si incearca sa-l departeze de fete pentru ca i se pare ca fetele petrec timp mai mult cu el si sofi, care este sora lui will incearca sa-l convinga sa nu se mai intalneasca cu bella si sa munceasca in continu si sa se antreneze ca sa devina un,, mare,, innotator! Asta e tot! Si sa stii ca e frumos desenul dar mie mi-e dor de ema!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca ema a fost anlocuita ca mereu facea caca pe ea si aia ziceau ca pute prea rau si au dato afara dar cand au dato afara i-a dat un pumn an gura si o tigare si asa a murit aaaaaaa laughing laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor asta este cel mai bun raspuns al meu si este cel mai adevarat si anplus ea cand pleca pe insula mako pleca prima casa no vada nimeni cum face caca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a murit intr-un accident de masina mergea cu 70 km pe ora si sa izbit intr-un pom si sia rupt gatul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! Nu am idee, dar se tot raspandesc zvonuri pe net cum ca cleo ar fi murit din cauza drogurilor sau din cauza unui accident de masina! Puteti sa-mi spuneti daca e adevarat sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai emma a plecat in jurul lumii cu familia sa si nu s-a intamplat cum zic ceilalti cica sa drogat aia sunt nebuni care zic asa de fapt emma a plecat in jurul lumii cu familia sa si asa cleo si riky sau intalnit cu bella care este sirena de la 9 ani... asta e povestea :si fraeere ai internet documenteazate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella din h2o este fata cea noua, iar Emma a plecat cu familia ei in vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie dor de emma sper ca se va intoare in h2o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella este nua sirena si emma era prea mare asa ca s-a dus la facultate,, ea nu putea sa invete si sa si joace in h2o,,, dar totusi este trist ca m-am invatat cu emma cleo si rikki nu cleo rikki si bella,,,happy