| anonim_4396 a întrebat:

Cine este acea bella din h20 sh ce s-a intamplat cu emma spuneti-mi tot.

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Bella este inca o sirena H2O, iar in episod Emma este plecata impreuna cu familia ei in jurul lumii.Bella era sirena inca de la 9 ani.Charlotte nu mai este nici ea, iar in locul lui Ash acum este un tip foarte aratos pe nume Will.Acesta a reusit sa ajunga pe Insula Macco, si acolo s-au inatmplat lucruri nemaipomenite:apa l-a atacat, si asa s-a intamplat si cu Ricky, si cu Cleo! Oare sa fie Will baiatul cel nou care va descoperi secretul H2O? Urmareste in continuare episoadele pentru a afla mai multe!happy

111 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca bella e prosta si te mai intrebi de ce o bagat-o de ce nu te-o pus pe tine daca e este desteapata tu gandest?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella este inca o sirena H2O, iar in episod Emma este plecata impreuna cu familia ei in jurul lumii.Bella era sirena inca de la 9 ani.Charlotte nu mai este nici ea, iar in locul lui Ash acum este un tip foarte aratos pe nume Will.Acesta a reusit sa ajunga pe Insula Macco, si acolo s-au inatmplat lucruri nemaipomenite:apa l-a atacat, si asa s-a intamplat si cu Ricky, si cu Cleo! Oare sa fie Will baiatul cel nou care va descoperi secretul H2O? Urmareste in continuare episoadele pentru a afla mai multe!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella este inca o sirena H2o in locul Emmei.
Emma este impreuna cu familia sa in jurul lumii...ma numesc Patricia.laughingsad:*love struck ADOR H2O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe net scrie ca ema are copii si de aia nu mai apare in sez 3 dar nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-Cum o cheama pe Bella.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e in desene heloo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella este tipa cool noua care este si ea sirena de la 8 ani si care este indragostita de will, si will simte la fel...si emma e plecata cu familia...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A murit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie dor de emma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a plecat intr-o calatorie in jurul lumii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie dor de ema foarte mult era preferata mea era ce mai frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acasta bella este o sirena Ema s a dus cu familia ei la aMERICA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a plecat intr-o calatorie in jurul lumii cu parintii si fratele sau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cleo Emma si Rikki au murit intr-un accident. Ele mergeu cu limuzina la o filmare si soferul a adormit la volan si a trecut un tir mare peste ele si Emma a murit, Cleo are cancer, RIKKI ESTE DROGATA SI BELLA ARE DIABET.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca emma a avut un accident cu masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a renuntat la h2o fiind ca i s-a oferit o aferta de a juca intr-un film de groaza eu l-am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca emmei nu isa intamplat nimic na murit cand a inceput sezonul al doilea ema a dat auditie pentru un film si a luat rolul principal nu mai stiu cum o cheama in film dar l-am vazut ieri si a fost facut acum o luna asa ca nu a murit oricum eu stiu ca am i diul ei si mi-a zis in engleza am odata in australia si am intalnito si nu mint oricum bella ia luat locul orum in flm nu o cheama bella si izabella nu stiu cum pupici paaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate Emma a murit de cancer iar de aceea a aparut Bella. Sa stiti ca Bella e frumoasa ca si Emma imi place si de ea. Am ramas praf cand am auzit ca Emma a murit de cancer(boala renumita). DUMNEZEU s-o odihneasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o sirena emma a plecat in jurul lumi cu familia ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuztima dar emma nu a murit ea a s-a dus la alta productie unde esti platita mai bine si de aia a fost inlocuita de bella

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Indiana Evans este o actrita australianca nascuta pe 27 iulie 1990 si este cunoscuta in primul rand prin intermediul personajului Matilda Hunter din serialul australian Home and Away.

Inca de la varsta de 5 ani Indiana a avut o atractie in ceea ce priveste muzica, dansul si filmul. La varsta de 7 ani, parintii ei au inscris-o la lectii de dans, la inceput balet, ca apoi sa evolueze la jazz si tap.

La varsta de 10 ani pasiunea ei s-a extins si la instrumente astfel a inceput sa ia lectii si de percutie ca mai apoi sa se alature unei agentii. A inceput ca model si chiar a participat la cateva cast-inguri la reclame TV pentru ca in anul 2001 sa aiba primul ei rol intr-o reclama. Indiana a invatat la liceul Newtown School, insa, fiind ocupata cu rolul din Home and Away, a renuntat la cursuriile de zi in detrimentul corespondentei, asta pana la varsta de 15 ani.

In 2003 ea a obtinut roluri in All Saints si Snobs ca in 2004 sa obtina rolul Matildei Hunter in Home and Away. In 2005 a fost nominalizata la Premiile Logie la categoria Most Popular New Female Talent.

In 2008 a aparut in The Strip alaturi de star-ul Bobby Morley ca in 2009 sa apara in unul din cele mai indragite seriale australiene, H2O: Just Add Water, unde o va inlocui pe Claire Holt si va juca rolul Bella.

Indiana are o sora mai mare, Alexis, si un frate mai mic, Max. Ca hobby-uri ii place sa cante, sa deseneze, cumparaturiile, sa iasa cu prietenii si sa se joace cu Meemo, pisica ei.

Interpretii ei favoriti sunt Beyonce si Delta Goodrem iar ca si actrite, Cameron Diaz (de altfel filmul ei preferat este Ingerii lui Charlie) si Cate Blanchett. Tot ea a recunoscut ca primele doua albume pe care le-a cumparat au fost ale lui Michael Jackson si Spice Girls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma are 20 de ani si sa crezut pra batrana si nu a mai participat in h20 de aia a adus-o pe bella.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ema sa drogat a devenit nebuna si sa impluns cu acul in mana ia nu sa impluns cu acul in vena si a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella este o sirena noua venita din irlanda iar bella este plecata in europa cu parintii ei si fratele acesteia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella e sirena de la 9 ani. Ea a venit in orasul lui Cleo si Rikki.Pe plaja niste baieti s-au luat de ea si spuneau ca ii e frica sa intre in apa.Cleo si Rikki au salvat-o si au plecat.Zane a cumparat cafeneaua Juice Net Cafe si a numit-o La Rikki.Zane l-a angajat pe Nate sa cante la spectacolul de deschidere.Acesta canta oribil si Rikki a pus-o pe Bella sa cante in locul lui.Bella canta foarte bine.Intre timp pe Cleo si Rikki le-a atacat tentaculul de apa. Bella s-a ingrijorat si a venit la Cleo si Rikki. Pe Rikki a rapit-o tentaculul si s-a transformat in sirena.Cleo a sarit in apa dupa ea si Bella la fel.Atunci ele au descoperit ca si Bella este sirena.Au plecat dupa Rikki si au salvat-o de tentacul.Tot atunci au gasit un baiat lesinat, al carui nume era Will. El venise pe insula Mako si a fost atacat de tentacul. Will este un scufundator bun si aratos. Bella se indragosteste de el si cam la finalul sezonului devin un cuplu. El nu devine sirena, dar in schimb are puteri incredibile. Will ar putea descoperi secretul insulei Mako.Mai tarziu, el afla secretul sirenelor si face orice ca sa le ajute.Cam atat cu personajele noi.In episodul care vi l-am povestit Cleo si Rikki mentioneaza faptul ca Emma este plecata in strainatate cu parintii si cu fratele ei.In realitate, Claire Holt, actrita care a jucat-o pe Emma, a obtinut un rol in filmul Messengers 2 :The Scarecrow.Claire a ales sa paraseasca H2o ca sa joace in acest film.Nu credeti prostii cum ca Emma a murit sau nu stiu ce alte chestii.Va pup dulce!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca emma sa drogat si a murit si de aceea bella a inlocuito

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci emma in film a plecat cu parintii ei intr-o calatoarie in jurul lumii iar bella i tine locul. deoarece in realitate emma s-a dus la o facultate din paris pentru ca nu putea sa filmeze sa si invetze asa ca bella o inlocieste dar stati fara grja ca sezonul 4 se intoarce emma...si in sezonul 5 apare din nou sharlot si apare un nou baiat pe nume david cae va fi iubitul emmei in serial.si nu mai ascultati zvonurile alea tampite ca cum sa drogat sau a murit n acciden de masina sau ca a fumat si a facut cancer.nimic din zvonurile astea nu sunt adevarate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu habar nu am! Nu cred ca s-a drogat sau a murit! Probabil nu era platita destul si a renuntat la serial in favoarea filmului de groaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a murit fiindca a facut accident cu masin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a renuntat la serial pentru nu facea fata filmarilor.in legatura cu bella este una din fetele care a dat proba pentru rolul emmei si a reusit.