| anonim_4396 a întrebat:

Cine este acea bella din h20 sh ce s-a intamplat cu emma spuneti-mi tot.

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Bella este inca o sirena H2O, iar in episod Emma este plecata impreuna cu familia ei in jurul lumii.Bella era sirena inca de la 9 ani.Charlotte nu mai este nici ea, iar in locul lui Ash acum este un tip foarte aratos pe nume Will.Acesta a reusit sa ajunga pe Insula Macco, si acolo s-au inatmplat lucruri nemaipomenite:apa l-a atacat, si asa s-a intamplat si cu Ricky, si cu Cleo! Oare sa fie Will baiatul cel nou care va descoperi secretul H2O? Urmareste in continuare episoadele pentru a afla mai multe!happy

110 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu si eu m-a intrebat nu stii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit zvonuri cum ca emma ar fi murit intr-un accident sau a consumat droguri si a murit... sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella este inca o sirena H2O, iar in episod Emma este plecata impreuna cu familia ei in jurul lumii.Bella era sirena inca de la 9 ani.Charlotte nu mai este nici ea, iar in locul lui Ash acum este un tip foarte aratos pe nume Will.Acesta a reusit sa ajunga pe Insula Macco, si acolo s-au inatmplat lucruri nemaipomenite:apa l-a atacat, si asa s-a intamplat si cu Ricky, si cu Cleo! Oare sa fie Will baiatul cel nou care va descoperi secretul H2O? Urmareste in continuare episoadele pentru a afla mai multe! a si am uitat sa mentionezi vrei sa fim pr?

| MileyCyrusRock_7148 a răspuns:

Bella este inca o sirena H2O,iar in episod Emma este plecata impreuna cu familia ei in jurul lumii.Bella era sirena inca de la 9 ani.Charlotte nu mai este nici ea,iar in locul lui Ash acum este un tip foarte aratos pe nume Will.Acesta a reusit sa ajunga pe Insula Macco,si acolo s-au inatmplat lucruri nemaipomenite:apa l-a atacat,si asa s-a intamplat si cu Ricky,si cu Cleo!Oare sa fie Will baiatul cel nou care va descoperi secretul H2O?Urmareste in continuare episoadele pentru a afla mai multe! a si am uitat sa mentionezi vrei sa fim pr?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa dus in in ecscurtia cu familia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi place nici mie de Bella pare cu totul diferit c-a venit ea si ce daca pare de treaba nu ar trebui sa accepte acest lucru si Ema precum stim n-o sa mai apara niciodata in film dar Bella asta nu-i poate lua locul in nici uncaz m-am bucurat acum ca s-au redat episoadele vechi cand si Ema era acolo dar acum e o prostie de ce nu lo lasat mai moale adica sa ramana doar 2 sirene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai fratilor sunteti chiar prosti! ca face caca si de aia au dat-o afara pe emma! nu stiti ce sa mai spuneti sa va dati si voi mandri si raspusul ala anonim se zice ca e bella sa fim realisti... bella nu stie sa vorbeasca romaneste! doamne ce mai copii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella este noua sirena din h2o emma a plecat pen un alt film ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bela este o cantareata din australia are 20 ani si numele ei real este indiana evans iar ema a murit si ea o inlocuiestetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai ca draqqq vb? unii ca a murit intr-un accident, unii ca a fumat ces tio ca droguri.in film a plecat ca familia in jurul lumii dar in realitate ...documentati-va si voi draqqqq d p net ca deaiia v-ati luat net sa sp prostii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact cum a spus 1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a murit cand avea 30 de ani pentru. ca a avut cancer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e sora lu cleo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu asta ma intreb si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella este o fata frumoasa care o inlocuieste pe emma, iar wiel e un tim dragut care stie ce vrea eu sun sigura ca wil o va cuceri pe bella

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Em nu a mai vrut sa joace pentru ca e pre inteligenta pentru asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai e ce va in chistia cu h2o se zice ca,, emma'' nu a mai vrut sa participe prea mult la h2o ca cica nu era platita bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu, dar imi doresc sa traianca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a plecat in anglia si acum ii tine bella locul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In film, Emma a plecat la facultate si a venit Bella! Acum, mai nou, se zvoneste ca Emma e moarta, ca de aceea nu mai este in film!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A plecat in jurul lumi WILL Afla ca sunt sirene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma amurit de cancer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am un raspuns emma a murit intr-un accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma nu este moarta asa cum spun unii sh nici nu e in jurul lumii asta e doar in film o si nici nu fuma si nu bea si nici nu era drogata sh nici nu facea caca pe ea.Adevarul e ca Emma are studii in Europa sh de aceea nu ai mai putut face parte din filmul H2O.Asa ca Bella adica Indiana Evens. O sh numele adevarat al Emei este.Nea nu va spun documentativa ca deea avati net. adoorrrrr H2O bay bay

| katrin7727 a răspuns:

Da... lol... ema joaca in alt film si in urmatorul sezon o sa se intoarca si o sa ramana or m or bela cauta pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu cine este bella dar eu cred ca emma a murit intr-un accident de masina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ar crede ca emma a murit eu am id lu rikki si ema este plecata doar la studii
numarul meu de telefon este 0769755427

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella este o fata care a devenit sirena inca de la varsta de 9 ani iar ea vine si se imprieteneste cu cleo si riki. Pe parcurs ele descopera care este treaba cu un tentacul care le rapea. ema poate ca nu a mai vrut sa joace si a zis sa spuna ca e plecata in excursie in jurul lumi