| andreutzalove2001 a întrebat:

Cine imi da o reteta de slabit?

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

Www.retete-slabit.net/
www.retetelebucatarului.ro › RETETE DE SLABIT

4 răspunsuri:
| adeliz a răspuns:

Si eu vreau!
Eu pot sa-ti spune o dieta pe care am mai folosit-o eu, dar nu este foarte utila, adica slabesti redepe infometandu-te, dar la fel de repede recuperezi kg pierdute (bine, daca ai grija nu le pui chiar pe toate).
Asta e destul de simpla:
3 zile mananci fructe, 3 zile lactate si 3 carne si iar asa. Daca vrei sa slabesti mai repede mananca foarte putin, adica sa mananci doar un fruct pe zi sau doar un iaurt sau o bucatica de carne (doar fiarta sau gratar, dar incearca carne slaba).
Succes!
P.S. Iti recomanda aceasta dieta doar daca nu ai destul timp pentru o dieta mai sanatoasa.

| frumusica19 a răspuns:

Cea mai eficienta reteta este sa mananci pe zi 2 portocale 1 rodie si 1 iaurt pe zi si slabesti 2kg pe sapt

| andreutzalove2001 explică (pentru frumusica19):

Multumesc anticipat