| alexlory a întrebat:

Cine imi da si mie exemple de meserii in care nu se foloseste matematica? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Allexisღ a răspuns:

batting eyelashes...jurnalism,drept(avocat,judecator,procuror),politist,profesor de limbi straine,romana, istorie etc,psiholog, relatii publice, sau actorie unde ma duc eu big grin...si cam atat imi vine in minte thinking
funda big grin

5 răspunsuri:
| SmiiileXoXo a răspuns:

Daca te gandesti logic la orice tsi-ar trebui meseria.Dar cel mai putin la astea artistice :cantaret, dansator-da si acolo trebuie sa numeri pasii laughing saula medicina, psiholog.nu se bazeaza pe matematica nici romana.

| nuseu a răspuns:

Translator,sofer,ospatar,stewardesa

| dement0r a răspuns:

Clopotar, gunoier

| alexlory explică (pentru SmiiileXoXo):

Multumeschappy

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru alexlory):

Cu mare drag! :*