| Kanpeki a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de Naruto-Arena de level peste 20? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| RAZVAN_9969 a răspuns:

Daca crezi ca o sa iti dea cineva cont trebuie sa fii visat

7 răspunsuri:
| sumi94 a răspuns:

Este un joc browser based unde poti sa castigi bani adevarati(deocamdata nu este implementat deoarece nu sunt destui membri), sa iti faci noi prieteni sa omori jucatori/politicieni si multe altele...cheama-ti toti prietenii si vei fi recompensat.

[url]http://www.mafiacreator.ro/MobGate/[/url]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da scrie alehandro user si parola handicapat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti ne-am chinuit din greu fa-ti si tu

| RAZVAN_9969 a răspuns:

Daca crezi ca o sa iti dea cineva cont trebuie sa fii visat

| Gabriel_Andrei_1997_Mx6o a răspuns:

Iti dau eu dar ce e fundita aia?

| Kanpeki explică (pentru Gabriel_Andrei_1997_Mx6o):

Mersi dar nu imi mai trebuie. Am level 31 acumaaaa. Daca primesti fundita inseamna ca raspunsul tau e castigator. Ar trebui sa stii asta.

| Yulian_Gigi_1993 a răspuns:

Cine imi da si mie un cont de leva 16 sau de 11 va rog eu di sufet