| Useria a întrebat:

Cine imi da un cont water de fata la wonderland online lvl 100+ va rog din tot sufletu si inima mea funda +vot la cel mai bun

5 răspunsuri:
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Stii,ca water, este foarte usor sa lvlezi daca ai gsstraight face si daca bineinteles ai habar sa burstezi si sa fi rapida. De ce toti asteptati sa va dea omu` de pomana? straight face frate, sunteti penibili.

| Useria explică (pentru Addicted2Chocolate):

Stiu da pe mine nimeni nu ma iacrying si sunt tot apa u ce esti?

| Addicted2Chocolate a răspuns (pentru Useria):

Eu practic sunt de toate in afara de wind. laughing Am caractere rb, vreo 8-9 credthinking Unul dintre ele era RB water priest lvl 127 dar din pacate, e banned. laughing

| Useria explică (pentru Addicted2Chocolate):

Imi dai si mie unu?

| Addicted2Chocolate a răspuns (pentru Useria):

Daa,uite acum iti dau tie munca mea de 3 ani. oh go on