| T3h00Izzy a întrebat:

Cine imi poate spune cateva jocuri ce merita jucate (pentru pc)? Dar sa nu fie gen Metin,Smite, etc.

7 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

IMVU,Second Life

| cristiiiiiii a răspuns:

Vand ca esti fatathinking pai sa vedem daca iti plac jocurile cu masini iti recomand NfS sau Gran turismo. Gta ar mai fi un joc interesant. sper ca te-am ajutat :*

| Resurrection a răspuns:

Assasin Creed merita 100% sa fie jucat la fel si Rogue Tropper.Bafta!

| tsunami11 a răspuns:

Incearca Warface, Vindictus, Project Balckout, Assassin's Creed 3( le poti incerca pe toate numai primul nu-i foarte bun) Need for speed the run si most wanted(asta nou din 2012) chaos legion si artic combat sper ca ti-am fost de ajutor.

| Yumeno a răspuns:

Poti incerca WOW (world of warcraft), LOL (league of legends), CS, Call of Duty, Dota, dar daca chiar vrei un joc misto fa-ti cont pe Steam ( http://store.steampowered.com/ ) dar sunt pe bani. eu am luat de acolo cateva jocuri si merita banii :) succes la jucat

| T3h00Izzy explică (pentru Yumeno):

Am spus ca nu vreau jocuri gen WOW, LOL, Metin >.

| Yumeno a răspuns (pentru T3h00Izzy):

Scuze nu am fost atenta