| prizeFTW a întrebat:

Cine joaca m.e.t.i.n.2ro? Lasati serverul caracterul regatul si lv, si id-ul de mess.

4 răspunsuri:
| talibanu112 a răspuns:

Frate Metrin2.RO a devenit un joc de kk.t nu mai este cum era acum 2 ani este o porcarie si o pierdere de timp sincer eu bagam bani infiecare sap cate 2 mil si nu ma alegeam cu nimic

| NoNameInAction a răspuns:

NICI un om sanatos la cap nu da un cont de metin ( mai ales contul de messenger) '' desteptule''.

| prizeFTW explică (pentru NoNameInAction):

Ma refeream sa imi dea id-ul lor sa ii bag in lista si contul de pe metin sa ne vedem nu sa-mi dea id.ul si parola "DESTEPTULE" Data viitoare gandeste-te de 2 ori inainte sa postezi asemenea comentarii. *TE FACI DE RAS PRIETENE*

| NoNameInAction a răspuns (pentru prizeFTW):

Baaaaii pretenas! ce e drept, e drept si anume: ASTA SE INTELEGE!