| cipri08 a întrebat:

Cine mai joaca Power Soccer?

Răspuns Câştigător
| alessiaS a răspuns:

Buna.
Nu cred ca ar trebui sa te transferi si ar trebui sa iti faci ca prieteni copii mai simpli nu cei cu nasul pe sus.
Nu te mai ingrijora, lumea vorbeste... las-o sa vorbeasca vor vedea ei cand va vorbi lumea despre ei.
Sau ai putea vorbi cu verisorul tau si sa mai stai cu el lumea acesta rea va observa asta si te va baga in seama.
Nu te supara pentru porecla eu in clasa 4 am avut o porecla foarte urata si nu m-am suparat, au vazut colegii ca nu imi pasa si m-au lasat in pace. Esti la inceput peste un an te vei imprietenii si tu.
Succes:*

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Power Soccer?confused. Nici n-am mai auzit de elhee hee
Doar Fifa 08 joc.

| cipri08 explică:

Power soccer e un joc in browser online perfect mai ales la scoala ca sa nu mai descarci toate alea...

| User a răspuns:

Mi-am facut cont. pare fainuthappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu andy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc imi place, si cine nu juaca pawer soccer ciocul mic

| adyxxx a răspuns:

Eu e tare dar cine imi da cadou club member

| biby25 a răspuns:

Eu.Ma cheama biby25 si am SaphirreFC.Defapt,tocmai vroiam sa intru pe Power Soccer cand am dat de link-ul asta.

| biby25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cine nu stie engleza si sa scrie sa nu mai arate asta in public!