| HiperSoul a întrebat:

Cine stie cum poti usor scapa de vinatai. Adica sa treaca mai iute.

Răspuns Câştigător
| Emiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pune cateva comprese cu gheata. :* Nu scapi de tot dar grabeste procesul de vindecare. Am avut si eu si am scapat mai usor, aaa si sa nu pui direct pe vanataie compresa, pune o bucata de material si dupa compresa cu gheata.

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu prea ai ce le face vanatailor. Vor trece de la sine, dar intr-un timp indelungat. Bafta!

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Pai, pune o foaie de varza normala, pe vanataie, si leag-o acolo cu un bandaj. O sa iti treaca mai repede.

Succes!

| HiperSoul explică:

Mersi la toti. M-ati ajutat mult.

| Emiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru HiperSoul):

Mersi pentru fundita :*.