| tornados a întrebat:

Cine stie un Metin2 privat sa fie super ma refer cu ratele bune si daca se poate sa aiba aitime epice la shopuri...Lasati link. Dau fundita pentru cel mai bun Metin2...Va mulTumesc

11 răspunsuri:
| TeutZzZu a răspuns:

Metin2 gth este f tare.rate 1000% (nu e deloc praf) are armuri pana la 61+9 la mag arme pana la 60+9 cresti repede faci bani repede in v4 iti cade cate 1 pamflet si costa intre 160-190kk
ai nevoie de pamflete la unele +-uri dupa otel+9 vine king argintiu-auriu-armura neagra-king3-king4-king5-king of king-si armura lui poseidon din armura 48+9 ies posedatele(smarald, safir, diamant) si din armura 58+9 ies armuri de 75 90 105 115 etc
lvl maxim e 255 gm fac event de 3 ori pe luna (nu ajuta playeri cu itm sau bani sau lvl), se poate dona pe server oameni muuuuult mai prietenosi decat pe RO. Sper ca ti'am fost de folos :d. Funda plz?love struck

| tornados explică (pentru TeutZzZu):

Lasa Linkul si ma mai gandesc.Sasa iti dau

| TeutZzZu a răspuns (pentru tornados):

Www.metin2gth.com astaaa e siteul

| tornados explică (pentru TeutZzZu):

Nu merge

| XsupermenX a răspuns:

Sunt tari metinele

| TeutZzZu a răspuns:

Http://metin2gth.sytes.net/ asta era site'ul de la gth

| XsupermenX a răspuns:

BBB{AAa e misto WWW.metin2yoneis... FUNDA te rog

| GMbogdan a răspuns:

Metin2 hammer are toate itemele gratuite e 100%pvp si are iteme noi 2012

| metin2men a răspuns:

Metin2Regal ti-asi recomanda.

| Geoo_Romania_Ionutzu_1991 a răspuns (pentru metin2men):

Asta da raspuns