| GulDan a întrebat:

Cine stie unde imi fac si eu poze nimeni nu imi face o poza buna vreau si eu sa am poze calumea cine se pricepe deaica? sau macar sa-mi zica unde sa fac si eu!

6 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Contactezi cu un fotograf, si iti faci o sedinta foto. Nu ai nici un prieten care are un bun aparat foto, si stie cat de cat de fotografie? (:

| stefania94 a răspuns:

Poți face un shooting cu un fotograf profesionist.

| GulDan explică (pentru Criiss16):

Am eu un aparat bun dar nu-mi ies misto pozele daca le fac singursad

| Criiss16 a răspuns (pentru GulDan):

Ah. Atunci nu stiu, ori contactezi cu un fotograf, ori ceri ajutor unui prieten. (:

| GulDan explică (pentru stefania94):

Daca imi zici cumhappy

| stefania94 a răspuns (pentru GulDan):

Păi cum spunea și Criiss, contactezi un fotograf și îți programează un shooting