| anelice_2988 a întrebat:

Cine va castiga Next top model sezonul 2?[Daca stiti din anumite surse.] [Funda]

Răspuns Câştigător
| Rihanna18 a răspuns:

Laura a castigat happy!

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Crezi că noi ne uităm într-un glob de cristal și vedem cine a câștigat? Mai bine vei aștepta să vezi!
Cu răbdarea, treci și marea.

| Kristtine a răspuns (pentru Neimportant):

Eeh, fata consideră că noi suntem mama omidă. smug Draga mea, de ce nu aștepți tu să te convingi cine va câștiga? că în acest moment oricine poate să-ți spună o prostie.

| Neimportant a răspuns (pentru Kristtine):

Curiozitatea este prea mare, sper să și-o potolească.

| anelice_2988 explică:

Am spus daca cumva stiti din surse sigurewinking
Citeste de 2 ori intrebarea si pe urma poti da un arspunswinking!
Si daca nu sti, mai bine treci la alta intrebare

| Wh0Me a răspuns:

Iti spun eu. Laura a castigat stiu 100 %.

| beauty_7895 a răspuns:

Laura are sanse mari!

| AnnePlatt a răspuns:

Heii:* Nu am surse sigure, dar situ ca Laura are 100% sanse sa castige. (asa ar fi dupa mine)