| iuli000 a întrebat:

Cine vrea sa inceapa mai repede iubiri secrete? eu da

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nimeni.
E doar o altă prostie la televizor.
Baftă!

| iuli000 explică (pentru Musique):

De ce spui asta?

| Crissu3005 a răspuns:

Eu nu.Mi se pare o porcarielaughingdar fiecare cu gusturile lui

| Musique a răspuns (pentru iuli000):

Pentru că asta e.

| ShadeAdda a răspuns:

Nu m-am uitat niciodata si nici nu ma voi uita. Asa ca nu, nu vreau sa inceapa mai repede. The Endwinking

| bogdan324 a răspuns:

Nu mai vreau, deja au dat-o in sf-uri cu elixiruri, intinerire etc.

| Andr3y25 a răspuns (pentru Musique):

Te sustin 10000000000% ..Si mai zic de ce copii din ziua de azi sunt cum sunt.Cum sa nu fie cand la Tv sunt numai prostii... iuli000 mai dai si tu pe discovery channel.Lasa ''iubiri in buda'' ca nu sunt bune...

| Rakanishuu a răspuns:

Eu nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai e şi rahatul ăla?

| Joker1305 a răspuns:

Si eu laughing Funda? laughing

| maria999 a răspuns:

Eu vreau.