| 女明DongRi a întrebat:

Cine vreti sa castige X Factor?

Răspuns Câştigător
| Katalinna a răspuns:

Eu as vrea sa castige Andrei Leonte sau Antonia.Industria muzicala romaneasca are nevoie de o Antonia, care stie sa cante rapp.gen nicki minaj happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,nu prea am urmărit toate episoadele. Însă,din câte am văzut, Alin Văduva, Diana Hetea şi Andrei Leonte au un talent incontestabil!

| Queensway a răspuns:

T&L sau Antonia Filip love struck Dar mai mult T&L love struck tu?

| 女明DongRi explică (pentru Queensway):

Imi plac mult T&L, sunt buni de artisti internationali, dar imi place cum canta si Alin Vaduva si Diana Hetea.

| Destinee a răspuns:

T&L happycanta foarte bine...

| georgikk a răspuns:

Antonia sau Irina eu in ei as putea vede un factor x

| TheCosmin99 a răspuns:

EU, ca sunt mai destept.
am glumit laughing cel mai bun sa castige

| wforweirdo a răspuns:

Chiar nu mă interesează, e o mare prostie. Iar Paula merită un pumn în cap, mă enervează şi am motive să o fac în toate felurile. Cât despre ceilalţi din juriu, nişte maimuţe care se cred vedete.

| 4Angëℓ4 a răspuns:

Eu as vrea sa castige T&L, Antonia sau Alin!

| Andreeadixi a răspuns:

Diana Hetea love struck

| BluLăvzIu a răspuns:

Poi...Alin sau ...Andrei Leonte!