| anutzik a întrebat:

Cineva care a folosit zineryt sau foloseste..cum e face vreun efect?(as vrea sa-mi cumpar)

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Zyneritul si Skinorenul sunt cele mai bune tratamente impotriva acneei pe care le-am folosit. Oricum, stii ca asta depinde de la ten la ten, dar eu ti le recomand. Eu le-am folosit acum vreo 5 luni, timp de 2-3 saptamani doar si a avut efect pe o durata lunga de timp.

2 răspunsuri:
| anutzik explică (pentru 女明DongRi):

Dupa aia trebuie dat cu o crema hidratanta nu?

| 女明DongRi a răspuns:

Nu neaparat. Eu nu am folosit si nu mi s-a uscat pielea, dar daca stii ca pielea ta se usuca repede, tu poti folosi.