| 012345678 a întrebat:

Cite limbi cunoaste presedintele Romaniei?

14 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Pe toate, da' linge cu una singura.

| MymyMihaela a răspuns (pentru Crazyfish):

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Mor. rolling on the floor rolling on the floor

| Crazyfish a răspuns (pentru MymyMihaela):

Nu muri tu, las-o pe vecina-ta, aia cu cainele!
Tu sa dormi in casa, alta data, nu-n gradina!

| tsal24 a răspuns:

Una si nici pe aia nu o cunoaste prea bine.

| MymyMihaela a răspuns (pentru Crazyfish):

rolling on the floor

| MymyMihaela a răspuns (pentru Crazyfish):

M-ai inteles gresit. rolling on the floor Nu dorm in gradina, LoL. rolling on the floor Dar daca ea se cearta non-stop cu cainele si se aude pana la mine in camera, nu inseamna ca dorm in gradina. rolling on the floor

| Crazyfish a răspuns (pentru MymyMihaela):

Zi-i lu' taica-tu sa puna termopane, ce te faci la examene, dai la psihologie veterinara?!?

| MymyMihaela a răspuns (pentru Crazyfish):

Nu-l mai am pe 'tata'. rolling on the floor S-au despartit parintii. Mai am un an pana la examene, sper sa moara baba pana atunci. rolling on the floor

| Crazyfish a răspuns (pentru MymyMihaela):

Si daca moare cainele?
Isi ia altul ticnita!
Ia-ti si tu, o matsa!

| MymyMihaela a răspuns (pentru Crazyfish):

Stiu ca-si ia altu'. rolling on the floor Ca asa face. rolling on the floor Daca-mi iau pisica nu mi-o omoara cainele ei? rolling on the floor D'aia nu mai am nici gaini. rolling on the floor

| 16Gabriela a răspuns:

Una,cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.
Cel mai bine se descurca cu romana, dar nici cu aia nu-i prea iese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu la curlyyy şi tsal24.

| andreeaaqswdefr a răspuns:

Sper să nu te superi pe mine, dar mai întâi ar trebui să vezi paiul din ochiul tău și nu bârna din ochiul altuia."Cite'' este scris greșit.