| NuConteazăCine a întrebat:

Credeti ca fetele cu parul lung sunt mai atragatoare decat cele cu parul scurt? De ex: 2 fete arata exact la fel la corp si fata, insa una are parul lung si cealalta parul scurt. pe care ati alege-o? (Intrebare mai mult pentru baieti. desigur si fetele pot raspunde tongue)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... Nu cred ca alegerea poate sa se faca doar pentru ca are parul lung/scurt; mai conteaza si ce are in cap, si cum se comporta si ce iese cand deschide gurita.

34 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Pai acum nu stiu poate ca la aceea fata se potriveste parul scurt pai eu daca as fi baiat nu as alege dupa par pentru ca fiecare are parul cum vrea si cum ii sta mai bine

eu as alege o fata dupa personalitate si dupa cum arata bine inteles dar nu conteaza parul

Janina
| Janina a răspuns:

Depinde de fizionomie...la unele le sta bine cu parul lung pe cand la altele le sta mai bine cu parul scurt.

nu cred ca are vreo importanta lungimea parului... poate mai degraba caracterul!

nony
| nony a răspuns:

Chiar crezi ca asta conteazá, lungimea parului?
Dar ca sa-ti raspund, as alege-o pe cea cu parul lung.macar in pat sa se faca diferenta big grin

| cristina_4037 a răspuns:

Fiecare dintre ele arata bine in felul ei...Adica fiecare se tunde cum simte, fiecare dupa personalitate si stil
Acum depinde daca ii sta si bine, daca amandoua au fata rotunda, si una are parul lung si alta scurt mai bine arata cea cu parul lung pentru ca ii face fata mai lunguiata, in schimb daca are parul scurt ii face fata si mai rotunda decat o are... Sau cu breton la fel, bretonul merge la fele cu fata mai lunguiata nu la fete cu fata rotunda...pentru ca la fel, le scoate fata in evidenta, sau daca are fruntea foarte foarte lata merge un breton dar daca nu are fruntea lata nu ii merge pentru ca ii face fruntea si mai mica...Depinde de fizionomie... Dar fiecare are farmecul eihappy
Pup

| Silvia a răspuns:

Uite...eu am avut parul lung...si acum il am scurt[bine nu scurt scurt; chiar deasupra umerilor]. Si acum il am scurt ptc asa imi sta mai bine. Dar stiu o multime de fete cu parul lung care arata mult mai naspa decat minetongue Deci.chiar daca sunt fata...eu iti zic ca nu conteaza lungimea paruluiwinking big grin.

| matei_8120 a răspuns:

Nu ma uit cum are parul.Imi place de o fata care vrea sa se tunda si imi place de ea si cu parul scurt si cu parul lung. Daca nu ai inteles la ce ma refer iti spun acum : ma intereseaza personalitatea ei si apoi cum arata(mai mult la fata decat la fundulet, sani sau par)

| anda_1885 a răspuns:

Daca esti frumoasa iti sta bine oricum ( aproape). eu m-am tuns de curand pana la baza gatului si uni imi sp k imi statea mai bine inainte, alti k imi sta mai bine acum decat inainte, depinde de gusturile fiecaruia

| fluturas a răspuns:

Deci nu konteaza cat de lung ai parul laughing

pai in general la fete le sta mai bine cu parul lung :p

Răspuns utilizator avertizat
| dada a răspuns:

Ah :X eu ador parul lung

| Deny_8368 a răspuns:

Nu prea conteaza lungimea parului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de culoare parului, eu as alege-o pe cea brunetawinking dar daca e blonda e bine si asa.

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Nu conteaza. Fiecare fata e tunsa cum ii sta bine. Nu poti sa ai parul lung si sa nu-ti stea bine sau nu poti sa ai parul scurt si sa nu-ti stea bine. Poate fetei cu parul lung ii sta bine asa si celei cu parul scurt asa cum il are. Si pentru ca m-ai pus sa aleg o aleg pe cea cu parul lung. si eu il am lung si atunci cang il ai mai lung ti-l aranjezi mai bine. Ai mai multe avantaje cu parul lung. Pentru ca daca ti-l aranjezi mai bine iesi mai bine in evidenta.
Ciao Baw!

| ioana181 a răspuns:

Un baiat cred ca le-ar alege pe amndoua laughing

| d33a a răspuns:

Parul lung, bineinteles :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cea cu parul scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul lung desigur sa facut un test si barbati sunt atrasi mai mult de femeile cu parul lung deoarece sunt mai feminine dar tu toate pot avea parul lung asa ca die bitches

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu parul lung, parerea mea. Sunt mai feminine. Dar depinde si de baiat ce il intereseaza: caracterul, personalitatea unei fete sau doar sa fie sexy si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Par lung logik:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul scurt:X Fetele cu par scurt par mai putin mironosite, par mai masculinebig grin[sper ca nu am jignit pe nimeni]. De aceea m-am tuns si eutongue.Am parul facut tepi in spate si in fata e pana la nivelul barbieibig grin foarte asimetric si rebelbig grin. duuuuh short hair rocks. In schimb baietii cu parul putin mai lung sunt slabiciunea mea:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lung, matasos, stralucitor...mereu fetele cu parul lung vor atrage atentia altfel decar cele cu parul scurt. lumea mereu va intoarce capul pe strada dupa o fata cu parul pana la fund decat dupa una cu parul scurt, asa ca... long hair rules love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca fata cu parul scurt e mult mai atragatoare, eu, de exemplu am parul scurt, si ma simt mult mai sexy decat eram inainte ( inainte aveam parul lung si nu imi placea). Iar acum ma simt mult mai sigura pe mine, am mai multi admiratori... Eu sunt de parere ca o fata cu parul scurt este feminina, atragatoare, sexy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este la fel de frum si cea cu parul scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza lungimea parului ci felul in care se poarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DEpinde de preferintele baiatului... Daca baiatul preferea fetele cu parul lung sau scurt...deobicei baieti preferea fetele cu parul lung`. le gasesc mai atragatoaree big grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aia cu flocii tunsi...in forma de inimioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie care este frumoasa este frumoasa si la chelie...eu de ex as alege-o pe ceea cu parul scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wecis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu parul lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca as alege-o pe cea cu parul lung cum crezi de ce pe asta am ales-o pentru ca eu am un par lung cit un centimetru