| NuConteazăCine a întrebat:

Credeti ca fetele cu parul lung sunt mai atragatoare decat cele cu parul scurt? De ex: 2 fete arata exact la fel la corp si fata, insa una are parul lung si cealalta parul scurt. pe care ati alege-o? (Intrebare mai mult pentru baieti. desigur si fetele pot raspunde tongue)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... Nu cred ca alegerea poate sa se faca doar pentru ca are parul lung/scurt; mai conteaza si ce are in cap, si cum se comporta si ce iese cand deschide gurita.

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu par scurt e mai atragatoare, stiu ca si eu parul scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu parul lung

| BalcuIrina a răspuns:

Eu o aleg pe cea cu parul lung. Eu niciodata nu l-am avut lung, decat pana la umeri. Acum un an am fost tunsa baieteste si toti radeau de mine, uni iziceau ca-s travestit. Cu siguranta nu sunt singura care a suferit di ncauza asta. In plus, sunt sigura ca celor mai multe fete le sta de minune cu un par pana la jumatatea spatelui, sau chiar pana in talie. Cum a zis cineva, depinde si de forma fetei, dar mai ales in scoala am observat ca fetele cu parul lung sunt cele mai privite de baieti. Este a devarat ca personalitatea cantareste mai mult decat lungimea parului in alegerea unei prietene, dar cand intrebarea se refera strict la fizic voi raspunde mereu: parul lung.

| GrEen_2189 a răspuns:

Eu aveam parul pana la jumatatea spatelui iar acum imi pot face tepi. Mi se potriveste tunsoarea asta. Daca numai dupa asta te ghidezi inseamnca ca esti cel mai mare prost :*. E adevarat ca fetele cu parul lung sunt mai feminine, dar, fiecare cu stilul si personalitatea lui.