| NuConteazăCine a întrebat:

Credeti ca fetele cu parul lung sunt mai atragatoare decat cele cu parul scurt? De ex: 2 fete arata exact la fel la corp si fata, insa una are parul lung si cealalta parul scurt. pe care ati alege-o? (Intrebare mai mult pentru baieti. desigur si fetele pot raspunde tongue)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... Nu cred ca alegerea poate sa se faca doar pentru ca are parul lung/scurt; mai conteaza si ce are in cap, si cum se comporta si ce iese cand deschide gurita.

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wecis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu parul lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca as alege-o pe cea cu parul lung cum crezi de ce pe asta am ales-o pentru ca eu am un par lung cit un centimetru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu par scurt e mai atragatoare, stiu ca si eu parul scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu parul lung