| NUUSTIU a întrebat:

Credeti ca o fata de clasa a 7a are sanse la un baiat de a 9a sau a 10a? Vreau parerile vostre. Multumesc

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mare grijă să nu cazi în capcană, ei la vârsta adolescentă explorează!
Pa, pa.

| ionica56 a răspuns:

Dragostea na`re varsta! dansa e peste tot! Pai depinde daca fata e mai dezvoltata mintal si fizic, se poate.love struck

| cristianorudi7 a răspuns:

Mai bine zis baiatul are sansa cu aia, danu cred ca astea se cupleaza din cls 3-4 cu aia de la liceu asa ca...

| shtephie a răspuns:

Da, bineinteleswinking

| mean a răspuns:

De ce nu?
Sanse sunt o multime...

| Bunny a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat.Sunt unii care cred ca varsta e o problema si vor fete de varsta lor sau uneori chiar mai mari.Eu zic ca normal ar fi sa nu se tina cont de varsta(ca in fond e doar un numar) si mai important e cum gandeste persoana respectiva(uneori o fata de 16 ani poate fi mai matura decat una de 24 ). Eu am avut o relatie cu un barbat cu 15 ani mai mare decat mine si varsta n-a intervenit niciodata intre noi.Acum tu inca esti micuta si multi tin cont si de 1-2 ani.Cand o sa mai cresti o sa vezi ca merg relatii si la 30 de ani distanta.important e sa stii sa pretuiesti persoana si sa te intelegi bine cu ea. Sper ca te'am ajutathappy.

| magicianul19 a răspuns:

Da normal.prietena mea era cu 7 ani mai mica ca mine

| onyk a răspuns:

Da.am o prietena care are 15 ani(a 8a)si a avut un prieten care era in primul an de facultate.Deci se poate.Si parintii erau de acord.