| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Credeti ca pana la urma toti ne gasim sufletul pereche? happy

5 răspunsuri:
| SzbInfinite a răspuns:

Da, sigur că da. Eu cred că există cineva pentru fiecare dintre noi. Unii ne întâlnim sufletul pereche mai târziu, alţii mai devreme şi poate unii nu ne dăm seama că l-am întălnit niciodată, poate unii îl întâlnim dar nu înţelegem de ce... Dar el cu siguranţă există (:

| Daydream a răspuns:

Nu! Eu ma gandesc cateodata ca n-o sa-l gasesc si ma ingrijoresc, dar sunt oameni mai putin norocosi sau care pur si simplu nu vor pe cineva alaturi, depinde de fiecare!

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Daydream):

Si eu aceeasi presimtire ca tine! Tocmai d-aia am pus intrebarewinking!

| mona a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu, da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.