| ella30 a întrebat:

Cum aflu daca ma iubeste baiatul pe care il iubesc si eu?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Îl întrebiwinking
Cel mai simpluwinking
Sau ai putea să vezi după comportament.
Sper că am putut să te ajut.

2 răspunsuri:
| ella30 explică (pentru eXtreme21):

Dar nu stiu daca el ma place si daca il intreb... imi este frica sa nu par stupida laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte grea aceasta intrebare a ta. Sincer nu te poti duce pur si simplu la el si sa-l intrebi daca te iubeste. Trebuie sa existe o perioada mai indelungata care sa o petreceti impreuna, sa-i testezi putin gelozia (daca exista), sa urmaresti daca el are initiativa, daca este foarte atent cu tine si cu dorintele tale, oricum sunt foarte multe semne care sa-ti indice faptul daca te iubeste sau nu.