| TheDarkQeen13 a întrebat:

Cum ai putea sa fi fericit? (sau mai bine zis cine/ce te face fericit)

12 răspunsuri:
| Ellenafrumusik a răspuns:

Pai poti sa iti petreci timpul alaturi de prieteni sau cu familie intr-o excursie sau sa faceti ceva placut si amuzant....Eu asa ma simt fericta... Sper ca te-am ajutat! :*

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai faptul ca inca traiesc cu toate ca am trecut pe langa " cumatra cu coasa"
ca sunt inca in viata in ciuda tuturor obstacolelor, ca am familia langa mine la bine si la greu, ca fiica mea iubeste si este iubita, ca a intrat la facultate, fiul ca este alaturi de mine mereu am ce mi-am dorit, un sot iubitor si 2 copilasi minunati, mama ca e langa mine cand intampin probleme, astea ma fac pe mine multumita si fericita
ce as putea sa mai cer? decat sa ma vad bunicutalove struck
Paste fericit alaturi de cei dragihappy

| Sweet001 a răspuns:

Din punctul meu de vedere orice lucru te poate face fericit daca stii cum sa il privesti si sti sa il intelegi in splendoarea lui. O sa iti arat asta prin cateva ''tipuri'' de fericire:
Poti fi fericita dimineata, te trezesti iti faci o cafea/capuccino si stai si te uiti la desene animate-asta e o fericire copilareasca, niste momente care te fac sa te simti inofensiva si rasfatata. :*
Poti sta in pat ascultand muzica si gandindu-te la anumite lucruri/mirosuri/momente din copilaria ta care te fac sa zambesti fara sa vrei-asta e o ''fericire'' sufleteasca, o usurare puppy dog eyes
Poti sta cu persoana iubita/draga si sa vorbiti despre locurile in care ati fost sau daca nu exista astfel de persoane te poti gandi la locuri frumoase vizitate de tine.
Sper ca ti-am fost de ajutor! Doar lucrurile acestea mi-au venit in cap! Funda? :X

| razvanytb a răspuns:

Cum te simiti bine asta e intrebarea

| TheDarkQeen13 explică (pentru caramela):

Ce frumos... multumesc la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important este sa te simti bine alaturi de persaoana iubita. Atunci vei gasi si fericirea

| Bacemi a răspuns:

Cel mai fericit ma simt in pat, alaturi de persoana iubita, cuibarindu-ne pentru a dormi.

| zaratu a răspuns:

Sa imi fac o iubita

| Pricked a răspuns:

Când George R.R. Martin va publica ultimele cărţi din seria A Song of Ice and Fire, voi fi într-un extaz intens.

| TheDarkQeen13 explică (pentru zaratu):

Frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic/nimeni pana acum mai astept sa vad daca va veni cineva/ceva care sa ma faca fericita.

| Radu1015 a răspuns:

Un animal, prietenii, familia!