| Angelofdemon a întrebat:

Cum ai putea sa uiti ceva, din trecut. Care iti vine mereu in minte oricat ai incerca sa nu te mai gandesti.?

Răspuns Câştigător
| Truxiie a răspuns:

Am vazut un proverb care spune cam așa: Să uiți pe cineva la care ți e ca și cum ai încerca să îți amintești de cineva pe care nu cunoști.Eu sunt total de acord cu acest proverb..Cred că doar pe o perioadă lungă de timp o să poți să uiți, dacă chestia ce vrei să o uiți face parte din viața ta este imposibil. Încearcă să îți distragi atenția cu altceva.Să ai mereu preocupație pentru a nu te gândi la acel ceva.

4 răspunsuri:
| cosminaelena99 a răspuns:

Am intrat pe intrebarea ta mai mult pt.ca si eu vreau raspunsuri sad, nu stiu depinde incearca sa te gandesti la ceva care sa te distraga sau sa inlocuiesti lucrul la care te gandestiwinking

| Angelofdemon explică (pentru cosminaelena99):

Degeaba. peste ceva timp iar ma gandesc.happy

| cosminaelena99 a răspuns (pentru Angelofdemon):

Mda..stiu sad

| Truxiie a răspuns (pentru Truxiie):

Mulțumesc de fundiță":*