| alexalx1234 a întrebat:

Cum ar arata baiatul perfect pentru o fata?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu exista om perfect dar un baiat de lau acasa din punctul meu de vedere trebuie sa fie asa:
Sa fie destept,cu simtul umorului,sa stie sa iubeasca,sa fie dispus la compromisuri,sa ma respecte, sa fie harnic, sa tina la igiena lui, modest, descurcaret...

| alexalx1234 explică (pentru Freya1):

Eu am văzut că multe foarte multe fete vor ca băiatul să fie perfect că altfel nici nu îl bagă în seamă

| Freya1 a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu nu exista perfect dar este adevarat ca daca esti mai pât, mai mut fara simtul umorului, imatur, pierde vara nu se uita fetele la tine

| RAY a răspuns:

Fiecare fata este diferita fata de alta,asa ca fiecare fata vede asta diferit,nu trebuie sa fi perfect si fata aia sa se simta atrasa de fizic apoi sa va potriviti ca carcater,sa ai o personalitate de om hotarat,simtul umorului,sa stii sa te imbraci,sa nu fi un las,pampalau,timid,fetele cauta protectie din partea barbatilor,asta cauta ele de milioane de anii,de asta inaltimea,agresivitatea,starea materiala sunt lucruri care le atrag,dar depinde de fiecare fata ce pretenti are, sunt fete dragute care nu cauta un barbat frumos nu ca le atrage dar poate au fost dexamagite in iubire, e complicam cu fetele, nu incerca sa la intelegi ca nici ele nu se inteleg, e bine sa ai amice sa vb cu ele sa cunosti, sa ai experiente cat mai multe