| stefan2104 a întrebat:

Cum as putea face o fata sa ma iubesca, ea stiind ca o iubesc si nu are aceleasi sentimente pentru mine?

Răspuns Câştigător
| adinafloryna21 a răspuns:

Si eu sunt tot taur, si am fost si eu indragostita de un tip care ma ignora, am renuntat sa zic asa si acum se tine dupa mine ca pisica dupa soarece. Zodia taur are puterea de a cuceri o persoana in timp, nu pe loc, planeta noastra este planeta dragostei si a frumusetii. Ai zis ca nu sti cum sa te joci cu ea! Daca ea in final o sa vrea sa stea cu tine, joacate... adica spune-i ca nu vrei ca la inceput te-a refuzat si iti e greu sa ii dai o a doua sansa. funda?

6 răspunsuri:
| adinafloryna21 a răspuns:

Ce zodie esti?

| adinafloryna21 a răspuns:

Nu o face sa isi dea seama ca tu o placi, sau daca si-a dat deja seama las-o si neaga asta. Comporta-te cu ea altfel, mai ciudat, mai rau daar nici sa te duci la ea sa o bati, fi indiferent. O sa se indragosteasca si ea de tine de curand dar atunci tu nu spune da din prima, joacate putin cu ea. Sunt fata si sfatul meu iti va fi de folos. daca nu sti cum sa te joci cu ea intreaba-ma

| Unbelievable a răspuns:

Bună. Nu poţi obliga o persoană să te placă. Tot ce poţi face este să încerci să o cucereşti şi, dacă nu funcţionează, resemnează-te. Ştiu că este greu, dar, repet, nu-i poţi impune să te iubească. E o decizie personală, ce nu poate fi contestată. Îţi urez succes!

| stefan2104 explică (pentru adinafloryna21):

Sunt taur. Da chiar nu stiu cum sa ma joc cu ea...

| 3my098 a răspuns:

Nu poți face o persoană să te placă
Decât dragoste cu forța mai bine nimic.

Răspuns utilizator avertizat