| Deea a întrebat:

Cum as putea refuza un baiat in cel mai frumos mod posibil?big grin

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai frumos este sa ii spui sincer ce simti. Spune-i indiferent ca iubesti alti baiat sau nu te poti imagina langa el intr-o relatie. Iti garantez ca iti va multumi. Pot fi sanse sa ramaneti prieteni buni. Daca il minti nu e bine deloc.

kratos
| kratos a răspuns:

Imi pare rau dar momentan nu ma intereseaza o relatie sau am altul tongue

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca ai vreo prietena pe care sigur nu o place ii poti spune ca ea isi doreste o nunta mare cu el si tu nu vrei sa te pui in calea fericirii lorwinking Daca iti spune ca nu il intereseaza, ii poti raspunde ca a prins ideea.

| PurpleLadybug a răspuns:

@ pendula: tie ti'ar placea sa ti se spuna MARSH?

spune'i pur si simplu ca vrei sa ramaneti prieteni, daca are ceva creier va intelege aluzia

| BUBULINA a răspuns:

Eu ii spun clar
ca nu imi place de el

| moonY a răspuns:

oricat de frumos ambalezi refuzul, va continua sa insiste.
spune'i ca esti lesby

| scumpikkk a răspuns:

Stii...sunt de parere ca nu te merit big grin
il faci sa se simta bine tongue

| Яùxsi a răspuns:

"Uite ce e. eu nu sunt pregatita sa incep o relatie cu tine. Nu te supara pe mine. dar am motivele mele. happy Daca vrei putem ramane amici.amici bunihee hee love struck "

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Fii sincera.Va aprecia happy

| alina_4026 a răspuns:

Discuta cu el privindu-l in ochi ca sa nu creada ca esti o mincinoasa.Si spune-i lucrurile asa cum sint, ca doar nu comiti o crima. Daca vei minti odata si odata se va afla, ca doar nu doresti sa-ti ajunga dusman si sa te vorbeasca pe la spate. Spune-i adevarul si crede-ma ca te va intelege.Succes

| ramona_1444 a răspuns:

Sai spui imi pare rau dar nu putem fi mai mult decat amici

| malina_9455 a răspuns:

Ii spui:da-te dracul de aici ca nu vreau sa fiu cu tine(gluma) ii zici ca "nu vreau sa fiu cu tine pentru ca nu simt o afectiune pentru tine. daca odata voi fi astrasa de tine o sa te contactez si poate se va lega o prietenie"

| pendula a răspuns:

Simplu ii spui pur si simplu " MARSH " si gata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca nu esti pregatita inca pentru o relatie ca ai scoala pe cap si asteahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar momentan vreau sa fim doar prieteni, am nevoie de timp sa te cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce la mai bine este sa fi sincera, ii zici ca nu este genul tau. Acum, intreaba-te si te, cand o sa-l doara mai mult, cand o sa il refuzi sau cand o sa afle ca ai fost cu el doar asa, din respect?