| OmuPajanjen a întrebat:

Cum as putea sa imi "tunez" bicicleta.Va rog,vreau raspunsuri diferite de "Pune-i becuri,etc"Eu am becuri...dar vreau ceva mai diferit, daca stiti ce vreau sa spun!

Răspuns Câştigător
| Smile4free a răspuns:

Pai iti spun cum a facut varul meu.....si-a vopsit bicicleta neagra(dar tu pooti sa alegi ce culoare doresti); i-a pus abtipilduri florescente dar si normale cu monster energy(dar tu poti alege altfel de abtipilduri); si si-a schimbat capacurile de la cauciuc(adica axcele care tin aerul) cu unele cu forma de zaruri si de fata de poker. Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| NyanPenk a răspuns:

1 schimbai culoarea
2 pune-i aripi
3 schimbai cauciucurile cu unele fosforescente
4 schimbai coarnele
5 i-ati alta bicicleta
Sper ca te-am ajutat

| OmuPajanjen explică (pentru NyanPenk):

Peste 2-3 saptamani imi iau una noua, dar vreau asa pe moment, ps:am avut aripi si nu prea ii sta bine cu ele!

| OmuPajanjen explică (pentru Smile4free):

De unde se iau acele capacuri?

| OmuPajanjen explică (pentru Smile4free):

De unde se iau acele capace?

| Smile4free a răspuns (pentru OmuPajanjen):

Pai a facut schimb cu un baiat de capace..scuze