| Eucumamajunsaici a întrebat:

Cum as putea sa ma prefac bolnav? Sa nu merg la scoala.(Stiu nu e bine dar am test). sad

Răspuns Câştigător
| annneamary a răspuns:

Cred ca sinceritatea te-ar ajuta mai mult, o simpla minciuna aduc cu ea o furtuna de minciuni pentru a o acoperi pe pima

7 răspunsuri:
| Eucumamajunsaici explică (pentru annneamary):

Stiu dar daca iau un 4 ma distruge tata sad

| Temporar a răspuns:

Daca nu vei da testul, exista posibilitatea sa ramai cu situatia neincheiata.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Sa mananci ceva oribil ca sa vomiti.

| minrest a răspuns:

Nu mergi, iar la urmatoarea ora te ridici asa pe jumatate din banca si spui: ''Doamna, noi am taiat porcu'''.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu merge asa treaba.Chiar daca resesti sa chiulesti, testul e posibil sa il dai daca nu ai note destule.
Urmatoarea data cand nu inveti, ce faci? Ulciorul nu merge de multe ori la apa! O minciuna nu o poti folosi de multe ori, profesorii se vor prinde pentru ca au experinta in asfel de cazuri.

| syd2 a răspuns:

Daca nu mergi ramai las.

| pisciutza19 a răspuns:

Mananca niste creta asa faci temperatura