| alleluia a întrebat:

Cum ii pot atrage atentia unui baiat fara sa fie nevoie sa veobesc cu el?

5 răspunsuri:
| GăbițuGabriel a răspuns:

Atentie unui baiat eu poti atrage doar cu o privire fermecatoare si cu un zambet fermecator. Asta cred eu, adica asta ar trebuie o fata sa faca sa ma bage cel putin pe mine. happy

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Daca nu vrei sa vorbesti cu el inseamna ca esti o fire mai timida, dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa il bagi in seama, adica in ziua de azi se poate face rost de facebook sau de id-ul de mess, dupa care lui ii atragi atentia in momentul cand iti da add si atunci el singur te v-a baga in seama si asa te deschizi si poti vorbi cu el, totul vine de la sine... sper ca te-am ajutata. Funda? :*

| alleluia explică (pentru 크리스티나kristinikaaクリスティーナ):

Faza nu e ca sunt eu timida, ci ca el e genu' care face "caterinca", misto din orice fleac si de aceea imi e cam teama sa vorbesc cu el...

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru alleluia):

Asa este si genul meu sa fac "caterinca" dar doar pana la fete happy de acolo sunt serios in tot ce fac.winking Asa ar trebuie sa fie si el.

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns (pentru alleluia):

Am inteles, nu am stiut ca face caterinca. atunci nu stiu cum sa te ajut, poate ca ar fi mult mai bine sa vezi daca lui ii place de tine si sa faci si u caterinca cu el, in felul asta poate incepe sa te placa si sa iasa totul bine intr-un final, nu stiu zic si eu tongue