| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi poate afla cineva id de mess, daca nu i l-am dat? urgent nevoie de raspuns!

12 răspunsuri:
| MoMoScumpik a răspuns:

Daca ai facebook, poate il ai notat acolo, si se afla.sau poate i l-a dat altcineva

| Georgi2011 a răspuns:

De la prieteni sau prietenele tale de pe facebook sau twiterr daca ai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Georgi2011):

Nu am

| Georgi2011 a răspuns:

Pai atunci de la vre un prieten sau amic de al tau din alta parte chiar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MoMoScumpik):

Nu si nu

| Georgi2011 a răspuns:

Pai atunci zine tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Georgi2011):

Cica de pe TPU...asa spune...hahah,tare

| Georgi2011 a răspuns:

Eu am zis ca de pe TPU?
unde?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Georgi2011):

El spune, ca l-am intrebat

| Georgi2011 a răspuns:

Id tau ii numele de fapt?

| Georgi2011 a răspuns:

Aha

| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Draga Marry, ce-i de styut k in lumea asta exista multe pesoane care isi doresc sa aiba mai multi prieteni virtuali decat cei reali. Cat despre id de mess exista o gramada de variante ca sa ti-l afle fie : fb, TPU, twiter, situri cu animeuri, bloguri sau chiar poate l-o fi scris la nimereala k n-avea ce face. Parerea mea daca te intelegi bine cu respectivu / respectiva pastreaza-l in lista ca un prieten virual. Bafta! Sper ca te-am ajutat!