| thegreatgatsby a întrebat:

Cum imi sterg contul de pe sunphoto.ro?

Răspuns Câştigător
| Deeaa a răspuns:

Pai dai pe CONT si jos jos scrie STERGERE! Iti scrii parola si dai steregere si papa cont

50 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Andre.andra24 plzz fudnita te ajut eu big grin

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Hey?
am si eu cont si i-am sters contul unei prietene de familie pentru ca tot se lauda si spunea al toti ca ea si-a facut contul dar eu il facusem

deci e simplu. am si eu o intrebare asemanatoare cu a ta

Poi dai acolo unde scrie Profil( sti tu acolo unde scrie sa faci albume din astea si are si cuvantul PROFIL si dai pe el ) si jos scrie sterge cont si dai pe el :*

| DoubleS a răspuns:

Booona!
pai e simplu!
uitate in stanga, sus, sub poza ta, unde scrie cont. click acolo! In stanga, jos de tot, la sectiunea "Sterge Cont". apasa mai jos, si gata big grinbig grinbig grin! funda?

| DaNuTzZzAaa a răspuns:

Pai...e simplu.dai - pagina mea -cont si jos va aparea sterge cont... sper ca te-am ajutat

| Mimishor_5910 a răspuns:

Dai click sus unde scrie Prieteni Mesaje si Cont.Dai click pe cont si vz jos ca scrie stergere si dai click pe el si iti arata ca trebuie sa pui parola cont-ului.Si pui parola cont-ului si il stergi...

Sper ca te-am ajutat...

| x0xandra a răspuns:

Pai da la profil si acolo scrie sterge cont sil stergi de acolo.

| KiduuPink a răspuns:

Uite iti raspund... dar si tu sa imi raspunzi la o intrebare ei bine nu acum. Eu am facut cont acolosi eu am avut problema asta si eu am vrut sa il sterg dai sus acolo unde scrie Iesire si nu am intri de loc.

| rOckx3 a răspuns:

Simplu.am si eu un cont: xmusicx sau xbluuxd ...deci sub posa de la avatar e profil si dai acolo, apoi mai josscrie sterge cont, apesi si scrii parola si gata. dar te-as sfatui sa nu il stergi

| JustMe_2928 a răspuns:

1.In primul rand intri in cont
2.Sub numele tau de sunphoto apare asatonguerieteni | Mesaje | Cont
Creare album nou
3. Din toate cele de mai sus apesi pe "Cont"
4. Dupa ce ai apasat dai jos de tot si scrie "Sterge cont"
5.Ca sa stergi contul introduci parola si apesi pe "Sterge cont"
6.Cam atat
Succes si sper sa intelegi explicatia mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate p!$! cutz@! si eu am un cont pe sunphoto, dar nu mi-l sterg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi dai la profil si jos iti arata Sterge cont dai acolo si iti scrie dupa ce dai iti scrie acolo "inainte de ati sterge contul puneti parola aici" ceva de genu iti pui parola acolo intr-o casuta o sa vezi ca iti arata acolo iti scrii parola si dai la Sterge cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu... day la profil si scrie jos stergere cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usor
dai pe profil ala de langa numele sau avataru tau sunphoto
scrie mai jos sterge cont
iti cere parola astepti si gata contul a fost sters si eu am cont acolo:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok...deci...
dai acolo susunde scrie Cont si dai la Sterge Cont
scrii parola ta si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu dai la opttiunea cont de sub poza si dai jos la sterger cont bagi parola si dai stergere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e foarte simplu deci :dai la contul pe care l-ai facut si acolo mai jos ai sa vezi ca scrie stergere cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai simplu, te duci la cont si dai mai jos siti apare stergere cont... apesi acolo si iti apare parola si o scrii si dupa dai stergere cont...asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la rubrica "cont", imediat sub numele tau si in josul paginii este un buton "stergere cont". Dai click pe el, scrii parola contului tau si apoi dai din nou "stergere cont".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii in cont si jos este un buton unde scrie sterge cont si dai acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profil -> Stergere Cont-> Bagi Parola sh gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai acolo sus unde scrie cont.jos scrie stergere cont si acolo trebuie sa iti scrii parola de la acel cont...gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu.la pagina mea sum poza vezi ca scrie cont. dai click si te duci pana jos unde vezi sterge cont. dai click ssi click si fata. sper ca team ajutat.si cu un drum intra si la sweetenten si uitate si lasa commm plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cont si jos sccrie sterge. Dai pe sterge iar apoi scrii parola si la revedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la pagina ta dedesuptul numelui sau pozei este scris cont apesi acolo si undeva jos scrie daca vrei sa iti stergi contul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cont dai in jos si vezisterg cont
gataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor
dai la cont apoi l; a sterge cont scrii parola si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu incerc sa-mi sterg un cont vechi si nu reusesc deci imi pare rau sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe Cont acolo sus langa mesaje si prieteni si apoi dai click pe stergere cont si gata! Sper ca te-am ajutat By3