| andreea141 a întrebat:

Cum o pot convinge pe prietena mea sa mergem la piscina? ea spune ca nu se simte bine in costum de baie dar i-am zis ca nu are de ce...si tot nu vrea.

4 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Spune-i ca poate sa-si ia un costum intreg, sau sa vina intr-o rochie.Incearca sa ii arati cat de bine o prinde costumul de baie si sa-i dai incredere in ea. Daca nu intreab-o ce ar vrea sa poarte la piscina si incearca sa ii explici cate beneficii ii aduce inotatul, si daca e incapatanata, incearca sa faci un pact cu ea.Asta merge mereu.Baftawinking

| GirlsTabs a răspuns:

Dragule,..eu sincer cred ca iubita ta zice ca nu vine la piscina si ca nu se simte bine in costum pentru simplu fapt ca are problemele fetelor, ..decibatting eyelashes asta e parerea mea

| wrApe a răspuns:

In cazul lesbiencelor e mai greu, faca sunteti amice fa-i rost de un prieten, eu zic ca ar trebui sa stii cel mai bine ce sa faci.

| andreea141 explică (pentru GirlsTabs):

laughing))) sunt fata...