| Taylorrrrr a întrebat:

Cum pot copia la test? Fara : Cerneala invizibila. cine credeti ca te lasa cu luminite la scl [ mai ales in timpul unui test ]? Fara scris pe mana, fara scris pe foaie alt si pusa in penar, sau altundeva! Sau cum ma pot uita la colegul meu de banca fara ca profu sa vada? Funda! URGEENT

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Fa copiute mici pe care la prinzi de interiorul camasii (lasate deschise deci o sa trebuiasca sa ai ceva pe dedesubt) Sau scrii lectiile foooaaarte usor pe o alta pagina si o pui sub prima foaia cu testul. Nu o sa se vada decat daca te concentrezi foarte tare. Sau iti iei o bratara si copiutele le pui sub ea. Pentru asta isi trebuie ceva cu maneca lunga ca sa nu se observe cand tragi foitele in palma. Saaau daca nu ai chef sa scrii incearca cu caietu sub foaie si il deschizi cand nu se uita profu...nu e asa de greu straight face
Bafta

1 răspuns:
| Taylorrrrr explică (pentru Mangustă):

Multumesc!