| Artemis a întrebat:

Cum pot face pe hi5 Barn Buddy Credits? happy [si anume banuti de aia rosii ] love struck! Fundaa la primul care imi spune :*!

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Daia rosi iti da la fiecare 4 nivele de ex acum ai lvl 2 o sa iiti da la lvl 6 si de aia galbeni... vinzi fructe. pls funda

151 răspunsuri:
| LYLYshor25 a răspuns:

Deci, sunt foarte multe variante, dai acolo la hi5 pe,, castiga monede'' si iti apare ori,, flirt'' ori,, games'' si dai pe,, instaleaza bara hi5'', dupa ce o instalezi iti da coins(monede hi5) apoi transferi pe barn buddy siti da bb, sau faci cupe la flori(orhidee-1000bb), sau daca trimiti 1 euro sau 2 dupa tel... fundita?

| SteauaROsie a răspuns:

Haaa stiu hack(cod)la acest jocbig grin

| Pinky13 a răspuns:

Păi,poți să-ți cumperi animalehappy Cum ar fi la vacă, porc, oaie, cal happy. Mi se pare că primești 300 de credite la trofeu, apoi poți face trofee lahappy flori, plante.De exemplu, dacă ești la nivelul 54, atunci primești orhidee, la trofeu iei 1000 de credite, la fel ca la și trandafirhappy. Eu le-am făcut deja. Mai am trofeele de făcut la struguri, portocale, nuci de cocos și la mergehappy la care m-am apucat deja. Sunt la nivelul 174. thinking Până acum am fi trebuit să am 10000 și ceva de credite, dar mi-am luat măgar maro și mamă-cangur. Cel mai bine e să faci trofeehappy la flori, pentru că acolo iei cele mai multe creditewinking.

| Pinky13 a răspuns (pentru Pinky13):

Ca și la* scuzați greșeala happy.

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Asculta aici. Lasa toate prostiile care iti zic "astia". Ca sa faci bani rosii exista doar 3 modalitati. 1. Cand treci primele nivele iti da pana la 2000 si ceva. Eu sunt la level 52 si nu am mai primit de atunci. tongue 2. Cumparati animale si fa cupe. (medalie alba, rosie, albastra si cupa si vei primi 300 credit sau depinde. Cam in jur de 300 ) Iar a 3 modalitate e sa bagi de pe telefon. Platesti si iti bagi monede pentru hi5 iar din monezile alea iti cumperi credit.winking Sper ca te-am ajutat.

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Asculta aici . Lasa toate prostiile care iti zic "astia" . Ca sa faci bani rosii exista doar 3 modalitati . 1. Cand treci primele nivele iti da pana la 2000 si ceva . Eu sunt la level 52 si nu am mai primit de atunci . tongue 2. Cumparati animale si fa cupe . (medalie alba, rosie, albastra si cupa si vei primi 300 credit sau depinde . Cam in jur de 300 ) Iar a 3 modalitate e sa bagi de pe telefon . Platesti si iti bagi monede pentru hi5 iar din monezile alea iti cumperi credit . winking Sper ca te-am ajutat .

| Tucică a răspuns:

Acel credit ti-l da uneori dupa ce treci un level. Eu am level 12 si 4000 de credits din aia rosii. Bafta! Sper ca te-am ajutat!winking

| ღAstaMicaღ a răspuns:

Trebuie sa faci cupe in recolta de legume sau flori, atunci iti dau credite ...sau poti cumpara credite de pe telefonul mobil! By3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi credit de pe telwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu este asa mie nu imi apare deloc sunt la nivelul 20 si am tot 90 credit si nu imi aparte deloc de ce oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie con pe hi5 si banutii rosi trebuie cupe de aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... poate si la fiecare 4 nivele dar eu primesc credite atunci cand ating niste recorduri de exemplu la trifoi daca recoltezi un anumit nr de trifoi ajungi sa primesti o cupa si odata cu primirea cupei primesti si exp si credite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooof...eu nu am credite sa cumpar un caine si 20. 000 imi trebuie si eu am doar 70...si vecinii mei to incp sa ma furecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la level 55 si am 220 credite. poti obtine credite daca faci cupa.eu am avut 1700 credits

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima si prima data cand incepi jocul iti da 500/400 credite iar la nivelul 12 iti da 4000 credite ca sa cumperi cate animale sau ornamente, plante, etc. dar dupa aia trebuie sa cumperi credite barn buddy cu monede hi5:*:X bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa-ti iei cartela cu abonament si pui creditul pe barn buddy este foarte usor sau mai exista o metoda le castigi curat adica prin munca este simplu nsi usor eu stiu ca ma joc de mult timp pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar prin transfer credit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt jocuri hi5 la care primesti monede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma partai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face nu trebuie sa iei decat monede

Fundaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia rosi iti da iei cand faci un nou level sau poti sa cumperi cu card de credit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu mer jocurile de la hi5? si dca o sa mearga iti spun eu oana... ca eu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taceti ma nobilor din gura BANI ROSII se obtin cand iei o medalie sau cupa trofeu cum ai zic uni fundita plissss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma creditu se baga dupa telefon si spune pasii acolo nu treci levelu si gata ai credite nu eu am dat 2 mil si mi-am luat de toate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si coins de pe hi5 cum ii transformi in credits?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi romanii nu avem ofertele celor din strainatate ca sa castigam monede hi5 eu folosesc un program care imi schimb prxy si imi fac conturi pe diferite siteuri si primesc monede hi5 nu merge tot timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care stiti cum sa fura c mancare la caine? plizzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt vreau barn buddy lvl 399