| mroxana a întrebat:

Cum pot gasi o persoana (fata ) -nu'i stiu numele - nu stiu nimic despre ea, am doar 2 fotografi de ale ei.

4 răspunsuri:
| JessicaIoana a răspuns:

Pai poti sa cauti pe google poza,acum depinde ce fata, da-i la google imagini, langa search este un aparat, o tastatura si un microfon, da-i pe aparat si introduci link-ul de la poza happy

| mroxana explică (pentru JessicaIoana):

Multumesc happy dar eu am poza pe care eu am facut'o cu aparatul si as vrea sa gasesf fata pe care am pozat'o si nu stiu cum sa o gasesc...

| JessicaIoana a răspuns (pentru mroxana):

A. Atunci incearca sa o postezi pe o pagina de socializare cel mai buna solutie pe facebook, poate dai de ea happy

| mroxana explică (pentru JessicaIoana):

Ok happy merci