| Adda_5780 a întrebat:

Cum pot sa fac ca atunci cand deschid firefox`u sa imi apara paginile pe care eram inainte?(e setat in romana). funda+vot. mersi ^^.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Este alta treaba ceea ce-mi spui acum!
In Mozilla Firefox da click pe Unelte ->Optiuni->aici in tabul ''General''->in prima linie scrie ''Cand firefox porneste''->selecteaza ''Arata ferestrele si filele de ultima data'' ->click pe OK!
Succes!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In Mozilla Firefox da click pe Unelte ->Optiuni->aici in tabul ''General''->in prima linie scrie ''Cand firefox porneste''->selecteaza ''Arata pagina mea de start'' ->click pe OK!
Pagina de start selecteaz-o mai jos ca fiind asta:
http://www.google.ro/

Bafta!

| Adda_5780 explică (pentru neluL):

Nuu. nu ma refeream la asta. de exemplu sunt pe youtube la o melodie. inchid pagina de net. si am pretentia ca atunci cand o deschid sa fie tot la melodia respectiva laughing).