| xInsane a întrebat:

Cum pot sa fac sa scap de niste taieturi (da m-am taiat cu lama)? Le-am facut acum vreo 2-3 saptamani si acum au o culoare vinetie.Imi este frica sa nu vada cineva asta, desi sunt taiata pe picioare o sa plec la mare si nu vreau sa vada mama sau cam toata lumea de pe plaja semnele. Merge cu crema de galbenele?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le ai facut, traiesti cu ele. un moment de prostie, rusine pe toata viata. daca s au cicatrzat nu le mai faci nimic, decat prin operatie poate.

| xInsane explică (pentru suntserios):

Un moment de prostie provocat de alti prosti.

| xInsane explică (pentru suntserios):

Whatever ..nu prea mi-a fost de folos raspunsul tau. :\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai ai speranta ca vei scapa de ele, atunci vei scapa.Adevarat,cu totii mai facem greseli.Incearca sa te dai mai intai cu un pic de gel bronzant, apoi cu fond de ten culoare naturala.Va merge sa le ascunzi.Cand cresti mai mare, pleci la dermatolog, recunosti ce-ai facut si el te va ajuta sa scapi de ele definitiv.
Scuze ca n-am raspuns mai devreme.