| larysss a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul ca maddie din zack si codi din episodul in care era ca london trebuia sa se duca la scoala unde este si maddie... dar daca nu stiti
asta spuneti-mi pls cum pot sa mi fac parul ca solange din cameleonii? pls

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Ca maddie pai ea avea multe codite mai rebele in ep ala nu?
pai indreaptati parul apoi alegeti suvite suptiri si prindeti-le in codite mai dezordonate(un mai sus alta mai jos)iar restul parului care iti ramane ciufulestel putin
da parca ea avea si suvitele colorate cu albestru nu dar poti sa faci si u asta cu spray de par
chiar ca ea nu o sa-ti iasa pentru ca iti dai seama pe au facut-o stilisti de la holywood la par dar macar asa putinwinking
bafta funditahappy:d

1 răspuns:
| larysss explică (pentru HallyKity):

Multumesc mult Georgy! Mi-ai fost de mare ajutor :*:*:*