| swee1love a întrebat:

Cum pot sa imi pun ochi albastri sau verzi la o poza? Si prin ce program? Si daca vreti puneti linkul cu programul. Dau fundita`.:X:X:Xms:*:*:*Astept cat mai multe raspunsuri:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe TAAZ si iti colorezi ochii cum vrei tu!
http://www.taaz.com/
Ai multe optiuni acolo! Bafta!

7 răspunsuri:
| Elena_Elyss_1998 a răspuns (pentru neluL):

Cum pot sa-mi fac ochi.ca am intrat pe el si am dat la makover si trebuie sa pun poza si cand amas sa pun poza imi arata ceva fond rsou ..cum imi fac ochi?

neluL
| neluL a răspuns (pentru Elena_Elyss_1998):

Te loghezi, iti faci cont si apoi incarca poza si apoi vezi ca te indruma singur in panoul din stanga poze-i.

| LoVe_Andreyutzza_1993 a răspuns:

Pe tazz fa!

| Min_Cos_1999_wVTb a răspuns:

Verzi

| Dariana_Roberta_1965 a răspuns:

Nu stiu

| Matei_Marta_1999 a răspuns:

Vreau ochi albastri deschisi