| SmileAgain a întrebat:

Cum pot sa-mi fac bucle la par dar fara placa sau ondulator? :3 Fundaa! Cat mai rapid! happy

7 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

Cu bigudiuri sau cu spuma, lasi parul in jos apoi pui spuma si il masezi bine pana se formeaza buclele.Eu asa mi-l fac!happy

| InViataReala a răspuns:

Bigudiurirolling on the floor Stai o noapte cu ele in cap!
Si a doua zi bucle!
Funda?

| mady04 a răspuns:

Bigudiurile ar mai fi, si cum stim cu toate parul prins in coada impletita daca faci asa iti recomand sa nu faci coditele subtirihappy

| Satango a răspuns (pentru Foxyyyy):

Poti sa il masezi si pana la vara daca are parul drept.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Eu il rotesc asa cum invarti un fir de par de un deget si pe urma imi fac un coc rapid cam cum e in poza ta si dorm noaptea cu el.Il prind mai sus ca sa nu ma incomodeze si vad ca merge.Iti recomand sa nu folosesti spuma pentru ca din cate stiu eu nu e chiar atat de buna pentru par.

| KiduIcs a răspuns:

Eu il infasor pe deget si dupa aceea pun spuma happy!

| Foxyyyy a răspuns (pentru Satango):

Si parul meu e foarte dreptwinking