| LoveForShania a întrebat:

Cum pot sa'mi fac menstruatia sa imi vina mai repede,avand in vedere ca e neregulat,dar neregulat doar cu cateva zile sa zicem asa,nu cu saptamanilelaughing
Ca ar trebui sa'mi vina in saptamana aia altfel,la scoala,si chiar nu vreausad Sa racesc,ceva ?laughinglaughing

4 răspunsuri:
| IngeraşVerde a răspuns:

Buna.Nu ai ce face.
Menstruatia vine cand crede ea ca este momentul.
Daca iti vine dintr-un anumit timp intr-un anumit timp nu o poti forta sa vina mai repede sau mai tarziu.Esti o femeie in devenire, obisnuieste-te! Iti va veni de multe ori la scoala smug.
O seara placuta!

| LoveForShania explică (pentru IngeraşVerde):

Stiu asta, ca mi-a venit de mai multe ori la scoala, normallaughing
Dar ma refer la faptul ca in saptamana aia altfel o sa mergem in excursii, si eu cateodata ma si patez pentru ca imi curge foarte mult, si nu sunt intotdeauna atenta sa-l schimb din ora in ora straight face

| MayBeWill a răspuns:

Nu stiu rolling on the floor daca "chestia" ar fi o "sticla" pune-i un "dop" laughing) (nu te superi pe mine sperkiss )

| LoveForShania explică (pentru MayBeWill):

rolling on the floor
Da, ai dreptate. laughing
Nu ma supar, logic :*