| anishoara52 a întrebat:

Cum pot sa-mi gasesc un prieten. happy

8 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Ar fi multe modalitati sa-ti gasesti un prieten.Cu tehnologia din ziua de azi... Dar eu te sfatuiesc sa astepti momentul potrivit.Pentru ca odata si odata tot o sa vin el. happy. Decat sa-ti gasesti un prieten numai asa de fatada cum fac majoritatea fetelor, mai bine astepti pana il gasesti pe cel potrivit, pe care sa il iubesti si care sa te iubeasca cu adevarat. :X
Se spune ca cele mai frumoase momente se petrec atunci cand te astepti mai putin.
Sper ca te-am ajutat happy.

| Adryan657 a răspuns:

Depinde de ce cauti...
si eu sunt in cautare de prietena in momentul de fata dar nu gasesc o fata care sa ma aprecieze pentru ceea ce fac pentru ea...

| anishoara52 explică (pentru unconnected):

happyii deam m-am saturat de ashteptat
ce s fac blin nushtiusad

| anishoara52 explică (pentru Adryan657):

happy iap iaca eu dara te cautam pi tinebig grin sh tu pi mine

| Musique a răspuns:

Pe internet, nicodată.
Baftă!

| pHoNnNe a răspuns:

Sunt multe modalitati happy poti gasi fara probleme daca stii cum sa ii abordezi :p dar trebuie sa cauti atent, ca dupa ai sa nu suferi happy

| Someonee a răspuns (pentru pHoNnNe):

Cauta pe Google laughing

| Adryan657 a răspuns (pentru anishoara52):

Daca te intereseaza poti sa lasi nr de mobil sau un facebook... ceva